Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Ubuntu 7. 04 Feisty Fawn Desktop i386 [iso] [Alien]

Ubuntu 7. 04 Feisty Fawn Desktop i386 [iso] [Alien] torrent
Dodał: Anonimowy
14.08.2007 12:33
Kategoria: Linux

Rozmiar: 697.90 MB
Seed'ów: 4
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Właśnie ukazała się oficjalna, stabilna wersja systemu Ubuntu 7.04 Feisty Fawn. Najważniejsze nowości to kreator migracji, trójwymiarowe efekty pulpitu i lepsza obsługa sieci.

Instalator nowego Ubuntu posiada od teraz nowe narzędzie migracji. Pozwala ono na skopiowanie do Ubuntu ustawień użytkownika z poprzednio używanego Windows. Przenoszone są zakładki Internet Explorera i Firefoksa, kontakty z komunikatorów AOL i Yahoo, tapeta pulpitu oraz pliki i dokumenty użytkownika. Menedżer migracji jest jeszcze rozwijany, ale już teraz może okazać się przydatny, zwłaszcza dla początkujących użytkowników.

W Feisty Fawn znajdziemy także udoskonalony aplet łączenia się z sieciami (także bezprzewodowymi), wspierający szyfrowanie WPA, a także implementację protokołu automatycznej konfiguracji sieci ZeroConf. Pojawił się także instalator "zamkniętych" kodeków multimedialnych, narzędzie do analizy zapełnienia dysków, a także dwie nowe gry – Sudoku i szachy.

Przygotowano także łatwiejsze w obsłudze centrum pomocy i odświeżono grafiki. Nowe Ubuntu posiada wsparcie dla trójwymiarowych efektów pulpitu (Compiz/Beryl), które ze względu na to, że są one jeszcze w stadium eksperymentalnym, są domyślnie wyłączone.

Szczegółowe informacje na temat zmian w Ubuntu, a także obrazy płyt LiveCD/DVD i instalacyjnych znaleźć można na oficjalnej stronie dystrybucji.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2008-11-20 14:47:23 [Aktualizuj]
Napisano: 20.01.2022 14:33
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse