Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Fashion TV - Summer Session 2005 [mp3@192kbps][WielkiSzu]

Fashion TV - Summer Session 2005 [mp3@192kbps][WielkiSzu] torrent
Dodał: Anonimowy
14.08.2007 12:19
Kategoria: Albumy

Rozmiar: 101.69 MB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 3
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik


Fashion TV: Summer Session (2005-12-21)


Niedawno odbyła się polska premiera firmowanej przez Fashion TV składanki z muzyką taneczną. Oto co na temat albumu pisze dystrybutor:

EBlok ma zaszczyt przedstawić Państwu najnowszą kompilację z osławionej już serii Fashion TV zatytułowaną Summer Session. Składają się na nią dwie płyty - CD i DVD! Pierwsza jest dziełem DJ Paulette, rezydentki takich klubów jak londyński Ministry of Sound czy Redlight w Paryżu. Artystka uznawana jest za jedną z najbardziej utalentowanych dziewczyn DJ na świecie! Na Fashion TV Summer Session 2005 Paulette zawarła czternaście, rewelacyjnych, wypychających na parkiet, houseowych kawałków takich gwiazd jak Dj Spen presents Dj Technic, Haji & Emmanuel, Didier Sinclair, La Fiesta Sound System, Sunhatch, Silicone Soul, Rachael Starr, Anthony Acid feat. Ruby, A Tribe Called ES feat. Jaquita czy Sébastien Drum feat. Rolf Dyman. Wszystko gustownie zestawione i zmiksowane w rytmach bumping houseu! Dopełnieniem kompilacji jest płyta DVD, na której znalazło się tegoroczne rozdanie nagród w konkursie na najpiękniejszą modelkę Fashion TV - "FTV Model Awards". Opieka nad muzyką tego krążka przypadła DJ Alchemic Storm, rezydentowi klubu Paradise na Ibizie. Świetna houseowa muzyka, 35 pięknych kobiet, rywalizacja, wybór i impreza kończąca całe wydarzenie. Koniecznie!


Spis utworów - CD:

01. Groove Lickers vs Irene Cara - Flashdance... (What A Feeling)
02. Pld vs Fox The Fox - Precious Little Diamond
03. Exhibit A - G Minor
04. DJ Spen pres. DJ Technic - Gabryelle
05. Barbara Tucker - You Want Me Back
06. Didier Sinclair - Heavenly
07. La Fiesta Sound System - Decando
08. Sunhatch - Can’t Get Better Than This
09. Silicone Soul - Feeling Blue
10. Rachael Starr - Till There Was You
11. Anthony Acid feat. Ruby - Sweat
12. Haji & Emanuel - Week End
13. A Tribe Called Es feat. Jaquita - Dancin’ (David Vendetta Remix)
14. Sébastien Drum feat. Rolf Dyman - This Is House

Po dłuższej przerwie (wczasy), trzeba zabrać sie do pracy;). Miłego słuchania zatem:)
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2007-08-14 12:22:12 [Aktualizuj]

Podobne torrenty

Napisano: 19.05.2021 05:11
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse