Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: [zx] Akira [2CD][ogm] [DvdRip] [Alien]

[zx] Akira [2CD][ogm] [DvdRip] [Alien] torrent
Dodał: Anonimowy
12.08.2007 22:51
Kategoria: Anime

Rozmiar: 1.32 GB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [1]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Grupa Ripująca: Zhentarim DivX
Język: Japoński, Angielski
Wersja Suba: Angielski SoftSub


"Akira" to opowieść science fiction, której wizjonerstwo - z punktu widza oglądającego film w 18 lat po jego wyprodukowaniu - okazało się zastanawiająco trafne. Wiele sytuacji i stanów emocjonalnych, których według Otomo mieli doświadczać ludzie przyszłości, stało się już naszą codziennością. Motorowe gangi zrewoltowanej młodzieży? Ogólny rozpad wartości? Konsumpcjonizm wspierający resztki moralności? Anarchia, która prowokuje władze do coraz bardziej radykalnych, wręcz dyktatorskich zachowań? Tajne plany wojskowe mające zapewnić ostateczne rozwiązanie w obliczu nieoczekiwanej erupcji chaosu? To wszystko ma już miejsce. Dla uważnego obserwatora staje się jasne, że "Akira" to rodzaj samosprawdzającej się przepowiedni.

Akcja dzieje się w 2019 roku, po III wojnie światowej, podczas której w wyniku stosowania broni atmowej z powierzchni ziemi zniknęły całe miasta. Także Tokio. Na jego miejscu zbudowano od nowa supernowoczesne NeoTokio. Panują w nim jednak po staremu chaos i anarchia. Życie tylko z pozoru wygląda normalnie. W gruncie rzeczy wszyscy czekają na katastrofę, która musi nadejść. Najtrudniej ten stan ducha znieść młodym ludziom. Zrzeszeni w rywalizujące gangi, całymi godzinami ścigają się na ulicach miasta i wzajemnie wyniszczają. Są wśród nich Kaneda i Tetsuo. Podczas jednej z akcji Tetsuo nagle znika. Poszukujący go Kenada odkrywa, że został porwany przez oddział wojskowy na rozkaz dyktatora, przeprowadzającego w ukryciu eksperymenty naukowe pod kryptonimem Akira...

Dane Techniczne:

[VIDEO]
Container: ogm
Codec: Divx 5.0
Resolution: 640 x 352
Bitrate: 1250 kbps
Frame Rate: 23.976fps

[AUDIO]
Codec: MPEG Audio Layer 3
Bitrate: 126kbit Vorbis
Frequency Sample: 48000 Hz

Napisy PL: http://animesub.info/szukaj.php?szukane=akira


Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2017-03-27 00:06:21 [Aktualizuj]
tomasos88
tomasos88
Napisano: 2011-10-27 19:06
 
sa napi pl??
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse