Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Kowboj Bebop Cowboy - Bebop: Tengoku no tobira * 2001 * [DVDRip] [ALIEN]

Kowboj Bebop Cowboy  -  Bebop: Tengoku no tobira  * 2001 *  [DVDRip] [ALIEN] torrent
Dodał: Anonimowy
11.08.2007 11:51
Kategoria: Anime

Rozmiar: 699.95 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
produkcja: Japonia, USA
gatunek: Komedia, Akcja, Sci-Fi, Anime
data premiery: 2001-09-01 (Świat)
reżyseria Hiroyuki Okiura, Shinichirô Watanabe
scenariusz Masami Goto, Keiko Nobumoto
muzyka Yôko Kanno
czas trwania: 120

Opis:
Przyszłość. Dwaj łowcy: Spike i Jet łapią przestępców dla nagród. Są oni członkami złogi latającego statku Bebop, razem z nimi załogę stanowią: Faye oraz Ed. Wszyscy są tzw. Kowbojami. W poszukiwaniu hakera Lee Samsunga wartego dla łowców 5.000.000 wulongów, Faye nie udaje się zapobiec tragedii w Alba City, gdzie w wyniku eksplozji cysterny pułapki giną 72 osoby, nie udaj się jej również ująć zamachowca, zauważa tylko jego tatuaż na ręce. Okazuje się, że oprócz wybuchu cysterna spowodowała skażenie chemiczne, na które jedynie terrorysta okazał się odporny. Wszyscy skażeni mają normalne funkcje fizjologiczne, ale zachowują się jak noworodki, a z każdym następnym dniem jest z nimi coraz gorzej. Policja nie wyklucza terroryzmu biologicznego. Rząd wyznaczył 300.000.000 wulongów nagrody za ujęcie tego przestępcy. W poszukiwaniu wskazówek Spike trafia na sprzedawcę nasion w dzielnicy arabskiej, od którego otrzymuje nietypową wazę. Policja podejrzewa, ze za zamachem stała potężna korporacja medyczna, która w ten sposób chciała coś ukryć. Tymczasem terrorysta zabija policjanta podczas rutynowej kontroli. Następny atak ma się odbyć w Halloween. Faye rozpoznaje tatuaż, który jest oznaczeniem Sił Specjalnych 7 Marsjańskiej Floty, jednostka ta nie istnieje już od trzech lat. Ed odnajduje w wazie kulkę, która po przebadaniu okazuje się zawierać limfocyty o dziwnym kształcie – są to nano-maszyny. Identycznych kulek używają terroryści w swych zamachach. Nano-maszyny oprócz zarażana ludzi zainfekowały również wszystkie komputery. Podczas śledztwa w laboratorium medycznym Spike ma zatarg z piękną dziewczyną Electrą, która posiada identyczny tatuaż jak poszukiwany terrorysta, poza tym, laboratorium posiada silną wojskową ochronę. Ed trafia na ślad Lee, który współpracuje z terrorystą ...

Obsada:
Megumi Hayashibara :Faye Valentine (głos)
Mickey Curtis :Rasheed (głos)
Unshô Ishizuka :Jet Black (głos)
Aoi Tada :Ed (głos)
Nakajima Akihiko :Carlos (głos)
Hitoshi Hirao :Antonio (głos)
Kôichi Yamadera :Spike Siegel (głos)
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2020-09-19 23:52:12 [Aktualizuj]
Napisano: 02.12.2021 17:29
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse