Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Szkoła Uczuć [DVDRip] [Lektor PL]

Szkoła Uczuć [DVDRip] [Lektor PL] torrent
Dodał: Anonimowy
10.08.2007 10:14
Kategoria: Filmy DivX/XviD

Rozmiar: 700.02 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [2]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Produkcja: USA
Gatunek: Melodramat , Dla młodzieży

Data premiery: 2002-01-23 (Świat)
2002-06-28 (Polska)

Reżyser: Adam Shankman
Scenariusz: Karen Janszen
Zdjęcia Julio: Macat
Muzyka: Shane West , Jeff Cardoni, Merwyn Warren

W głównych rolach: Shane West, Mandy Moore, Peter Coyote, Daryl Hannah, Al Thompson

Czas trwania: 97 min
Wersja Językowa: Dolby Digital 5.1: angielski, polski lektor
Napisy: polskie
Obraz: 16 : 9 - 2,35 : 1

Prosze komentować te pozycje, co sądzicie o tym filmie :)

Parametry techniczne filmu:

original name......: Bandits (2001)
ripper.............: Team PFa
video codec........: XViD
video bitrate......: 1241 kbit
audio rates........: 448kbps AC3
disks..............: 2CD
aspect ratio.......: 16:9
resolution.........: 640x256
genre..............: Comedy/Crime/Drama/Romance
runtime............: 118 min
language...........: Englis

Opis
"Szkoła uczuć" to prawdziwa opowieść o miłości, dwojga ludzi, którzy już nie są dziećmi, którzy właśnie wchodzą w dorosłość. Landon - pewny siebie, szkolny przystojniak, nie dba ani o oceny w szkole, ani o to, co o nim sądzą inni. Jamie jest córką miejscowego pastora. Jest skromna, pracowita, zdolna i chętnie pomaga innym. Chociaż pozornie dzieli ich wiele, ich drogi wkrótce się skrzyżują. Fabuła filmu rozgrywa się w szkole wyższej. Miejsce to jest szczególne ze względu na unikalne środowisko, w którym wszyscy wszystko klasyfikują, segregują, etc. Przynależność jest jedną z najważniejszych wartości. Tu najbardziej się liczy to czy "jesteś z nami czy przeciwko nam". W szkole w Beaufort, Landon Carter z pewnością jest na najważniejszej liście. A Jamie Sullivan? Cóż... ona najprawdopodobniej nie jest na żadnej z list. Landon i Jamie najprawdopodobniej nigdy by nie zwrócili na siebie uwagi. Prawdopodobnie nawet nigdy by się na siebie nie natknęli, gdyby nie tragiczny wypadek. Mówi producentka, Denise Di Novi: "Fabuła została opowiedziana z punktu widzenia nastolatków" - czyli tak, jak książka Nicholasa Sparka "A Walk To Remember", na podstawie której napisano scenariusz. -"Historia ta jest popularna nie tylko wśród nastolatków i młodszych dzieci, ale też wśród dorosłych - praktycznie w każdym wieku. Wydaje mi się, że tajemnica tej popularności tkwi w tym, że przypomina ona każdemu o tym, co w życiu jest najważniejsze: bezwarunkowa miłość, nadzieja i wiara. Są to wartości znane ludziom od tysięcy lat, o których należy mówić nie tylko młodym ludziom, przeżywającym swe pierwsze miłości, ale przypominać wszystkim, w ciągu całego ich życia."

Opis pobrany z http://www.vivid.pl
Seduje do kilku pełnych pobrań przeważnie z rana i wieczorami, prosze sedoać po ściągnięciu.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2017-04-17 18:46:54 [Aktualizuj]
exe78
exe78
Napisano: 2007-08-10 21:36
 
Dobry film w swoim gatunku
wojciech8t6
wojciech8t6
Napisano: 2010-04-23 21:57
 
wszystko Ok.polecam
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse