Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Tony Hawks Project 8 PAL MULTi4. PS2DVD[ALIEN]

Tony Hawks Project 8 PAL MULTi4. PS2DVD[ALIEN] torrent
Dodał: Anonimowy
08.08.2007 18:57
Kategoria: Gry na konsole

Rozmiar: 3.02 GB
Seed'ów: 1
Leecher'ów: 2
Pobrań: 4

Kondycja:
 


» Komentarze [1]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Tony.Hawks.Project.8.PAL.MULTi4.PS2DVD

Najbardziej realistyczna jazda na desce!

Ta gra to wyzwanie rzucone graczowi – stań na przeciwko najlepszym zawodowcom na świecie, pokonaj ich w prawdziwych turniejach i zostań numerem 1!

Zupełnie nowy engine gry, nowe opcje sterowania, szczegółowe animacje postaci, nowy i bardzo realistyczny model fizyki (zarówno postaci jak i otoczenia), możliwość przestawiania ramp i raili po całym mieście oraz nowe tryby gry.

Przeżycia są tak realne, że w tej grze nie tylko się jeździ – to się czuje....

Najbardziej realistyczne, unikalne i oszałamiające przeżycia
- Tony Hawk’s Project 8 oferuje więcej zadań, bocznych misji i sekretnych miejsc niż jakakolwiek gra sygnowana nazwiskiem Tony Hawka.
Innowacyjne, nigdy wcześniej nie widziane elementy gry
Nowy tryb sterowania upadkami (minimalizacja uszkodzeń ciała lub maksymalizacja zabawy). Specjalny sposób wybierania najlepszych zdjęć na okładki, oglądając samego siebie jeżdżącego przez zdjęcia. Wszystko to w olbrzymim, żyjącym mieście, pełnym najróżniejszych przechodniów z własnym AI.
Ulepszona fizyka i sterowanie
- Nowy model fizyki i sterowania pozwala jeszcze lepiej wyczuć równowagę i grawitację.
Nowa generacja gry -
Cała gra została przebudowana od podstaw, z zupełnie nowym enginem przygotowanym dla najnowszej generacji konsol Sony i Microsoftu co pozwoliło podnieść poziom grafiki do niewidzianego dotąd poziomu.


Tytuł:
Tony Hawk Project 8
Dystrybutor zagraniczny:
Activision
Rodzaj:
Zręcznościowa/Sportowa
Platforma:
PS2
Cena:
199,-
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2009-12-10 01:45:03 [Aktualizuj]
Gourry
Gourry
Napisano: 2007-08-18 23:35
 
sciagałem to 3 dni i okazlo sie po francuzku i kurna prze zprzypadke pomylilem strony i zbluzgalem kogos innego kurwa sie wscieklem usuncie z tad mojego komentarza http://bitnova.info/torrent/57b724b4fb259b3744bb4b491e62c2bbbb0ce08f#comments
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse