Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: PS2DVD - Captain Tsubasa [JAP] [ALIEN]

PS2DVD  -  Captain Tsubasa [JAP] [ALIEN] torrent
Dodał: Anonimowy
07.08.2007 09:03
Kategoria: Gry na konsole

Rozmiar: 413.70 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [1]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Captain Tsubasa

Gatunek: RPG, Sportowa

Wydawca: Bandai
Producent: Bandai
Platforma PS2
Data wydania PL: Nieznana
Premiera USA: Nieznana
Premiera Europa: Nieznana
Premiera Japonia: 09 października 2006

tryb gry: single / multiplayer

Wykorzystuje:
karta pamięci 8 MB.


Captain Tsubasa Bandai przygotowal gratkę dla fanów serialu "Kapitan Hawk". W Captain Tsubasa pokierujecie słynną drużyną Nankatsu w drodze do sławy. Mechanika rozgrywki to połączenie elementów RPG i zręcznościowych. Dziwaczny pomysł, ale dla fanów serialu, na pewno pozycja obowiązkowa. POLECAM Wszystkim!!!!
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2020-08-29 20:52:45 [Aktualizuj]
piotruuus16
piotruuus16
Napisano: 2008-02-14 23:04
 
Bardzo dobra gra, w 100% dziala poprawine!!! mam tylko problem z krotkim opisem do gry poniewaz cala gra jest w jez. japonskim i problem jest ze sterowaniem bo nie wiadiomo ktory przycisk za co odpowiada jakby ktos orientowal sie to prosze pisac
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse