Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.

Torrent: Metal Gear Solid [ENG]

Metal Gear Solid [ENG] torrent
Dodał: Anonimowy
05.08.2007 09:32
Kategoria: Gry komputerowe

Rozmiar: 732.70 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Konwersje gier z jednej platformy na drugą wbrew przypuszczeniom są sprawą niezwykle delikatną. Różnice pomiędzy sprzętami sprawiają, że w niektórych przypadkach łatwiej byłoby zrobić całkiem nową grę, niźli przenieść tę już utworzoną. Gdy jednak tytuł bije rekordy popularności - producentom nie sposób oprzeć się pokusie zyskania "pewnych" pieniędzy od kolejnej partii maniaków i przekonwertowania go na inną platformę. Dokładnie tak było też i z opisywaną właśnie grą; mega - hitem rodem z PlayStation - Metal Gear Solid.Konami rozpoczęło prace nad oryginalną wersją gry w 1996 roku! Na rynku konsol dopiero zaczynał rozwijać swą potęgę PSX, o rynku PC-tów zaś, w stosunku do tego, co możemy uświadczyć obecnie lepiej nawet co wpominać...Aktualnie mamy rok 2000, a niesłychanie szybki rozwój techniki widoczny jest niemalże każdego dnia. Czy więc tytuł, który święcił triumfy dłuuugie dwa lata temu na tak słabym aktualnie sprzęcie, jak "szarak" ma czego szukać na naszych kompach??? Odpowiedź poznacie niebawem...Jako Solid Snake, najlepiej wyszkolony agent Wuja Sama;-) udajemy się na Alaskę z tajną misją zdekonspirowania grupy terrorystycznej, która zajęła bazę wojskową mieszczącą na swym obszarze ładunki nuklearne. Celem naszego bohatera jest również uwolnienie przetrzymywanej na jej terenie wysoko postawionej w świecie politycznym dwójki zakładników. Fabuła jak widać przedstawia się dosyć standardowo, aczkolwiek ciekawie. To, co wiemy na początku naszej misji jest zresztą ledwie stożkiem góry lodowej, gdyż w ostatecznym rozrachunku wszystko okaże się być o wiele bardziej złożone i o wiele mniej oczywiste...Stop, to musi Wam póki co - wystarczyć:-) Obiecuję jednak z całą stanowczością i odpowiedzialnością, że na czym, jak na czym, ale na fabule tej gry po prostu nie sposób się zawieść!


Samą grę rozpoczynamy wraz z momentem przybycia Snakea do bazy - już tutaj podkreślić trzeba świetną atmosferę wywołaną klimatyczną, ambientową muzyką i wyświetlanymi niczym w filmie napisami początkowymi. Niby są to drobne szczegóły, ale to właśnie takie "smaczki" przyczyniają się w wielu przypadkach do powstawania dzieł wielkopomnych (...)

W skład wyposażenia naszego komandosa, aby nie czuł się zbyt samotnie wchodzi ogromna liczba broni oraz sprzętu nieco odmiennego zastosowania:) I tak w skład pierwszych wchodzą m.in. pistolet z tłumikiem, snajperka, kilka rodzajów granatów, miny, ładunki wybuchowe, czy nawet dwa rodzaje rakiet typu ziemia - powietrze!

Gra jest na PC CD-Rom !!! Screenshot jest zp udelka od wersji PSX !!!
Wymagania:
» P II 233 MHz
» 32 MB Ram
» WIN 95/98/XP
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2018-09-03 19:40:03 [Aktualizuj]


Napisano: 08.02.2023 08:56
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse