Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: ADRIAN RUDY - Kinetic Flow , Sequencer Sketches vol.1 [JT]

ADRIAN RUDY - Kinetic Flow , Sequencer Sketches vol.1   [JT] torrent
Dodał: jonnytomalla
04.08.2007 09:48
Kategoria: Albumy

Rozmiar: 86.52 MB
Seed'ów: 2
Leecher'ów: 31
Pobrań: 6

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Noi przyszła kolej na nastepnego z moich elektronicznych faworytów.Adrian Rudy - klasyczny wykonawca szkoły berlińskiej który swoją muzyką "zaraził" mnie na dobre i wiem ze jego muzyka to majstersztyk sam w sobie.Świetne kompozycje które od pierwszych do ostatnich minut tworzą wyjatkowy klimat sprawiają że jego muzyki nie wyłącza się w połowie i jest się skazanym na wysłuchanie płyty do końca.Moja rekomendacja!!


1.Coming Home
2.The Legacy Of Luxor
3.Kinetic Flow
4.Turquise
5.Le Songe Du Singe
6.Happy Memories
7.Luxor Revisited


mp3@192 codec


berlin school EM
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2007-08-04 15:07:53 [Aktualizuj]
Napisano: 02.12.2021 17:56
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse