Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Roger Sanchez - Come With Me [MP3@128] [2006] [Dance] [Alien]

Roger Sanchez  -  Come With Me [MP3@128] [2006] [Dance] [Alien] torrent
Dodał: Anonimowy
01.08.2007 17:36
Kategoria: Albumy

Rozmiar: 83.84 MB
Seed'ów: 6
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [1]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
### Roger Sanchez - Come With Me ###

format: MP3, 128kbps, 44kHz stereo
typ: album
gatunek: dance
okladki: brak
data wydania: Jun 27, 2006


Na plycie:
01-turn_on_the_music
02-take_a_chance
03-not_enough
04-lost
05-again
06-hot_4
07-free
08-reasons
09-im_yoursAudio
10-dont_tell_me_its_over
11-soledad


Roger Sanchez to bez wątpienia jedna z najjaśniej świecących gwiazd na klubowym firmanencie. Już w lipcu usłyszymy go na Heineken Open Er - mega festiwalu z Gdynii. Nazwisko, które stało się synonimem najwyższej jakości muzyki house powraca z kolejnym albumem. Come with me, bo taki tytuł nosić będzie kolejne wydawnictwo S-mana zostanie wydany dopiero w sierpniu jednakże już podano pierwsze szczegóły dotyczące tej produkcji.

Poprzez wydawane rokrocznie albumy z serii Release Yourself, radiowy show i sety grane w najlepszych klubach rozsianych po całym świecie wspiął się na szczyt popularności czyniąc ze swojego nazwiska wizytówkę dla zabawy na najwyższych obrotach. Jego 12 godzinne sety pełne technicznych specjałów, prezentujące potęgę muzyki duszy jaką niewątpliwie jest se należą do najbardziej pożądanych i wyczekiwanych.
Jego dokonania zostały potwierdzone wielokrotnie. Największe wyróżnienie to z pewnością nagroda Grammy, którą odebrał za całokształt działalności.

O samym albumie nie wiadomo wiele. Oprócz tego, że będzie bardziej melancholijny i zrównoważony. Ten rok wybitnbie należy do osobistych produkcji ukazujących wnętrza artystów, więc trudno dziwić się pościgowi za trendami. O dziwo to właśnie te numery, natchnione osobistymi przeżyciami uzyskują ponadczasowy status na wiele lat pozostając w sercach i umysłach fanów.

Takie właśnie produkcje usłyszymy na Come With Me. Oprócz kawałków stworzonych przez wirtuoza house, na albumie zaistnieją inne gwiazdy. Mowa o Alejandro Sanz, jednym z czołowych hiszpańskich artystów, którego produkcje biją w tym kraju rekordy popularności i nie mniej znanej piosenkarce - Shakirae.

###

Jak napisalem w tytule jest to alien.

###


G.L.K.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2007-08-05 06:21:36 [Aktualizuj]
cfaniak550
cfaniak550
Napisano: 2008-04-18 21:20
 
bardzo podoba mi się kawałek turn of the music :) umieściłem go w swoim filmiku o ferrari :) mam zamiar ściągnąć całą płytkę... fajna muza :D thx dla uploadera tego torrenta :D
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse