Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Zwycięstwa Oręża Polskiego nr 11 - Odsiecz Wiednia[Roztoczanin] [PL] [. pdf]

Zwycięstwa Oręża Polskiego nr 11  -  Odsiecz Wiednia[Roztoczanin] [PL] [. pdf] torrent
Dodał: Anonimowy
01.08.2007 16:27
Kategoria: eBooki

Rozmiar: 18.79 MB
Seed'ów: 1
Leecher'ów: 1
Pobrań: 73

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Jest to szesnastostronicowy dodatek do sobotniej "Rzeczpospolitej". Zawierający opisy bitew wzbogacone o opisy uzbrojenia, postaci i wielu innych istotnych szczegółów. Pierwsze 21 numerów ukazało się pod tytułem Zwycięstwa Oręża Polskiego. Kolejne zatytułowane są Chwała Oręża Polskiego. Numer 11 "Odsiecz Wiednia".

"Impetu polskiego uderzenia nie wytrzymały nawet doborowe oddziały gwardii sułtańskiej. Turków ogarnęła panika. Unosząc głowy i co cenniejsze rzeczy z obozu, tłumy żołnierzy i czeladzi Kara Mustafy uciekały w popłochu w głąb pozycji tureckich."
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2007-08-02 20:51:30 [Aktualizuj]
Napisano: 08.08.2022 19:21
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse