Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Krav Maga - Zbiór filmów instruktażowych [ENG] [.avi](alien)

Krav Maga - Zbiór filmów instruktażowych [ENG] [.avi](alien) torrent
Dodał: pawelqq
27.07.2007 22:04
Kategoria: Sport

Rozmiar: 2.71 GB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [1]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Jest to paczka z filmami instruktażowymi Krav Magi. Jakość Dobra. Dodane zostały jeszcze PDF-y dot. Kombatów Krav Magi. Filmy są w formacie AVI i jest ich 4 po 700mb. Reszta to właśnie PDF. Taka mała paka a cieszy xD

Zachęcam do pobierania :)
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2019-11-12 09:45:10 [Aktualizuj]
arek_
arek_
Napisano: 2010-07-31 16:29
 
nie ma dotego nepisów czy coś
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse