Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Naruto.Uzumaki.Chronicles.PAL.MULTi5.PS2DVD-SUSHi

Naruto.Uzumaki.Chronicles.PAL.MULTi5.PS2DVD-SUSHi torrent
Dodał: Anonimowy
25.07.2007 19:45
Kategoria: Gry na konsole

Rozmiar: 1.89 GB
Seed'ów: 1
Leecher'ów: 3
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik


Naruto: Uzumaki Chronicles
producent: Namco Bandai
wydawca: Namco Bandai
kategoria: gry akcji / walki

Data Premiery:
  Europa (PAL): jeszcze nie ogłoszona
  Polska: obecnie brak planów wydania
  USA (NTSC): 14 listopada 2006

tryb gry: single player
wymagania wiekowe: 12+

nośnik: 1 DVD
Wykorzystuje:
karta pamięci 8 MB.

Opis Gry

Naruto: Uzumaki Chronicles (w Kraju Kwitnącej Wiśni bardziej znana jako Uzumaki: Ninden) to kolejna gra, oparta na kultowym anime/komiksie opowiadającym o młodym adepcie sztuki ninjutsu - Naruto Uzumaki. Akcja gry przedstawiona jest w widoku zza pleców naszej postaci (głównym bohaterem jest Uzumaki), a całość to tzw. chodzona bijatyka.

Przemierzamy m.in. dachy, lasy, czy jaskinie po drodze eliminując kolejne fale napotkanych wrogów. Zakres naszych ruchów ogranicza się do skakania, zadawania ciosów mocnych i słabych oraz wykonywania nagłych zrywów, zarówno po ziemi, jak i w powietrzu. Nie zabrakło także super ciosów - aby takie aktywować, wystarczy podczas walki przytrzymać klawisz, odpowiadający za ładowanie specjalnego paska (oczywiście cały czas będąc narażonym na ataki), a następnie go zwolnić. Moc uderzenia zależy od stopnia zapełnienia wskaźnika. To jednak nie koniec - gdy udaje nam się zabić wystarczającą ilość wrogów Naruto wpada w szał, a jego ciosy stają się bardziej zabójcze. Obok wskaźnika energii widnieje też wskaźnik uduchowienia, który jest zapełniany w trakcie walk. Po jego naładowaniu możemy wcielić się w jedną z postaci pobocznych (Sasuke, Neji, Makamaru i Chouji) i pomóc sobie w potyczce. Po wyczerpaniu energii wcielamy się ponownie w skórę Naruto.

W trakcie rozgrywki natykamy się na naprawdę spore ilości filmików, a wszystkie z profesjonalnym podkładem głosowym. Dla najbardziej wytrwałych graczy przewidziano nagrody w postaci specjalnych kart umiejętności, które zwiększają moc naszego bohatera.

Oficjalna strona: Link


Origin .: PAL          Platform ....: PS2         
Source .: DVD          Filenames ...: su-narutouc.rxx 
Size ...: 41x20 MB      Format ......: iSO             
Date ...: 22 May 07    Language(s) .: EN - DE - FR
                                                                    ES - iT 
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2007-11-12 10:46:26 [Aktualizuj]
Napisano: 28.11.2021 06:22
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse