Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: .hack//G.U. Vol. 2: Reminisce [PS2]

.hack//G.U. Vol. 2: Reminisce [PS2] torrent
Dodał: Anonimowy
24.07.2007 13:35
Kategoria: Gry na konsole

Rozmiar: 3.30 GB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [1]
» Obserwuj
» Zgłoś plik


Published by: Namco Bandai
Developed by: CyberConnect2
Genre: RPG
Number of Players: 1
Release Date:
US: May 8, 2007
Japan: September 28, 2006


.hack//G.U. Vol. 2: Reminisce to kolejna odsłona gier fabularnych rozgrywających się w świecie .hack. W stosunku do wcześniejszych części znacznie poprawiono system bitew, pojawi się także zupełnie nowy styl walki.


Link
Link
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2018-01-11 13:31:29 [Aktualizuj]

Podobne torrenty

Falcom
Falcom
Napisano: 2007-08-19 21:45
 
Chcę tą grę ale nie mogę jej ściągnąć oraz nie mam wypalarki DVD. Jeżeli ktoś mógłby mi ją ściągnąć i wypalić to proszę o kontakt ( moge zapłacić jeżeli konieczne ) .
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse