Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Ford Bold Moves Street Racing [English]

Ford Bold Moves Street Racing [English] torrent
Dodał: Anonimowy
23.07.2007 19:35
Kategoria: Gry komputerowe

Rozmiar: 400.55 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [1]
» Obserwuj
» Zgłoś plik


Ford Bold Moves Street Racing
Ford Street Racing
producent: RazorWorks
wydawca: Empire Interactive
dystrybutor PL: OniGames
zobacz: pomoc techniczna dystrybutora
kategoria: wyścigi / samochodowe

Data Premiery:
  Świat: 24 lutego 2006
  Polska: 11 maja 2006

zobacz ten tytuł również na platformy: PS2PSPXBX
tryb gry: single / multiplayer
tryb multiplayer: LAN / Internet
wymagania wiekowe: brak ograniczeń

nośnik: 1 CD | cena: 19,99 PLN
Rozsądne wymagania sprzętowe:
Pentium III 800 MHz, 256MB RAM, karta grafiki 32MB.

Opis Gry
www.pegi.info

Ford Street Racing to gra z gatunku symulacyjnych wyścigów samochodowych. Jej developerem jest firma Razorworks, która ma w swoim dorobku już kilka produkcji z tego niezwykle popularnego wśród producentów jak i graczy typu wyścigów.

Niniejszy produkt wnosi trochę świeżości do gatunku, gdyż oddano nam do dyspozycji cały zespół kierowców, który to musimy poprowadzić do zwycięstwa. Podczas wyścigu kontrolujemy jeden pojazd i to z niego wydajemy komendy pozostałym trzem członkom ekipy, jednak w każdej chwili mamy możliwość przełączenia się do kolejnego samochodu naszej drużyny, biorącego udział w zawodach. Wszystko to jest potrzebne do takiego pokierowania naszymi pojazdami, aby uzyskać taktyczną i pozycyjną przewagę nad oponentami. Jednak oczywiście nawet najlepsza strategia nie pomaga, jeśli jedziemy zbyt wolno i asekuracyjnie. Dobre połączenie wszystkich elementów powoduje, iż udaje nam się osiągnąć wymarzony sukces.

Areną naszych zmagań są bardzo dokładnie odwzorowane ulice jednego z najbardziej znanych miast Stanów Zjednoczonych - Los Angeles. Wszystkich tras, na których zmagamy się z rywalami, jest aż dwadzieścia cztery. Wysokie palmy, wspaniałe budowle i palące słońce towarzyszą nam cały czas. Aczkolwiek nie jest dane nam podziwiać to oszołamiające otoczenie, gdyż przeciwnicy nie śpią i poruszają się w zawrotnych prędkościach w swoich lśniących bolidach. Te również autorzy bardzo dokładnie odwzorowali. Wszystkie samochody w grze to licencjonowane maszyny firmy Ford. Poczynając od starszych „bryczek” takich jak Mustang GT z 1968 czy Escort RS2000 z 1973, poprzez Focusa RS z 2000 czy Fiestę ST z 2004, a kończąc na samochodach przyszłości- Mustangu GT z 2006 oraz Shelby GT 500 z 2007 roku. Wszystkich jest aż osiemnaście.

Graficznie Ford Street Racing przedstawia się bardzo dobrze. Wszystko jest dokładnie odwzorowane, a wraz z systemem zniszczeń oraz realistycznym sterowanie produkcja ta, jest bardzo ciekawą pozycją dla fanów gatunku.

GALERIA:Link

Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2017-06-22 20:02:10 [Aktualizuj]

Podobne torrenty

Kategoria Nazwa Rozmiar Seederów Leecherów Pobrań
Gry na konsole PS2 Ford Bold Moves Street Racing [English] 172.37 MB 0 3 2635
Gry komputerowe Ford Street Racing (PC,CD ) Alien 400.55 MB (?) (?) (?)
Gry komputerowe Ford Street Racing [PL] 301.08 MB (?) (?) (?)
Gry komputerowe Ford Street Racing [ENG] 320.44 MB (?) (?) (?)
Gry na konsole [PSP] Ford Street Racing 700.00 MB (?) (?) (?)
klawiaturatracer
klawiaturatracer
Napisano: 2008-07-29 19:14
 
Z tad raczej sie slabo sciaga.
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse