Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Captain Tsubasa: Road to 2002 (AKA Flash Kicker ~ Road to Dream ~ / Captain Tsubasa: Road to Dream) (2002) [Ep. 01-52 - All Episodes][TVRip][RMVB][Dub-Jap][Sub-PL][Alien][WielkiSzu]

Captain Tsubasa: Road to 2002 (AKA Flash Kicker ~ Road to Dream ~ / Captain Tsubasa: Road to Dream) (2002) [Ep. 01-52 - All Episodes][TVRip][RMVB][Dub-Jap][Sub-PL][Alien][WielkiSzu] torrent
Dodał: Anonimowy
23.07.2007 17:37
Kategoria: Anime

Rozmiar: 4.11 GB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [2]
» Obserwuj
» Zgłoś plik


Captain Tsubasa: Road to 2002

Gatunek: Animowany / Sportowy
Kraj: Japonia
Czas trwania: 24 min
Znany również jako:
Flash Kicker ~ Road to Dream ~
AniDB: Link
Napisy PL: załączone

Opis filmu:
Tsubasa jest świetnym piłkarzem - gra w drużynach zagranicznych i jest bardzo popularny. Podczas jednego meczu, zaczyna wspominać początki swojej wielkiej przygody z piłką. Z senstymentem myśli o drużynie Nankatsu, z którą kilkakrotnie zdobywał mistrzostwo Japonii. Wspomina swoich przyjaciół oraz rywali, z którymi po mistrzostwach grywał w drużynie narodowej Japonii.

Pozdrawiam
WielkiSzu
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-01-03 09:30:35 [Aktualizuj]
zabek87
zabek87
Napisano: 2008-04-13 13:40
 
nie dziala ten link wyskakuje blad: system nie moze odnalesc okreslonej sciezki
darth_waldi
darth_waldi
Napisano: 2008-06-16 18:12
 
thx 4 up
lubie NEO TIGER SHOOT :)
yeahhhh!!!!
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse