Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: [a.f.k.] Full Moon wo Sagashite (AKA Searching for the Full Moon / Furumyu) (2002-2003) [Ep. 01-52 Complete TV Series][.avi][WielkiSzu]

[a.f.k.] Full Moon wo Sagashite (AKA Searching for the Full Moon / Furumyu) (2002-2003) [Ep. 01-52 Complete TV Series][.avi][WielkiSzu] torrent
Dodał: Anonimowy
23.07.2007 11:21
Kategoria: Anime

Rozmiar: 8.47 GB
Seed'ów: 21
Leecher'ów: 50
Pobrań: 22767

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik


Full Moon wo Sagashite

Rodzaj produkcji: seria TV
Rok wydania: 2002
Czas trwania: 52×25 min
Tytuły alternatywne:
Searching for the Full Moon
Tytuły powiązane:
Full Moon wo Sagashite: Cute Cute Adventure
Gatunki: Artyści, Dramat, Japonia, Komedia, Magia, Magical girls/boys, Manga, Romans, Shinigami, Uczniowie/studenci, Współczesność
AniDB: Link

Recenzja:
Kouyama Mitsuki (lat 12, diagnoza: złośliwy rak krtani) musi sobie na te pytania odpowiedzieć. I to szybko, bo rzeczony rok to naprawdę mało czasu dla kogoś, kto chce zostać międzynarodową gwiazdą muzyki pop, a do tego odnaleźć ukochanego oddalonego o pół świata. To wielkie brzemię dla dziewczynki w tym wieku, a życie utrudnia jej dodatkowo krąg „krewnych i znajomych Królika”, na czele z antypatyczną babką i lekarzem domowym, robiącym wszystko, by pomóc małej pacjentce (czyli usunąć problem wraz z kompletem strun głosowych i jakimikolwiek szansami na karierę piosenkarki).

Na szczęście istnieją Shinigami. Nie „shi-co?", tylko SH-NI-GA-MI. Takie miłe istotki (coś pośredniego między demonem, aniołem, a bogiem), ganiające z kosami, łukami i innym równie przyjemnym ekwipunkiem. Ich podstawowym zajęciem jest przenoszenie dusz zmarłych w zaświaty. Właśnie para z działu pediatrycznego zostaje przysłana z poleceniem przypilnowania potencjalnego objawienia rynku muzycznego i zapobiegnięcia wszelkim próbom przedłużenia jej życia.

A teraz pytanie:
- Ile czasu minie, zanim dwa demony (puszyste królicze uszka i latające maskotki w standardzie) zostaną owinięte wokół palca dwunastolatki? (dostępne „koło ratunkowe”: telefon do przyjaciela).
Inny zestaw? Bardzo proszę:
- Jak w ciągu roku zrobić z dwunastolatki szesnastoletnią idolkę tłumów, korzystając „tylko” z krwi dziewicy i demonicznych mocy zaświatów?

Full Moon wo Sagashite („W poszukiwaniu pełni księżyca”) jest serią powstałą na bazie mangi Ariny Tanemury, znanej między innymi z opublikowanej w Polsce mangi Kamikaze Kaitou Jeanne. Ma charakterystyczną dla tej autorki grafikę, bardzo przyjemną dla oka, choć chwilami nieco przesłodzoną. Jeśli dodać do tego ścieżkę dźwiękową, stworzoną przez śmietankę japońskiego popu (umieszczone w serialu piosenki pochodzą z kilku płyt popularnych wykonawców i są przez nich śpiewane), otrzymamy produkt technicznie niemal doskonały.

Adresatami tego anime są przede wszystkim rówieśniczki głównej bohaterki, więc fabuła, jakkolwiek zajmująca i dobrze skonstruowana, jest lekka w odbiorze (ale w żadnym razie nie prymitywna). Tematy poważne i mroczne są przedstawiane w pełnym świetle dnia, przez pryzmat osoby zdeterminowanej, aby z życia brać wszystko, co najlepsze. Szczerze polecam to anime wszystkim (niezależnie od płci i wieku), których dopadła chandra i przygniótł „bezsens egzystencji”, oraz tym, którzy chcą zobaczyć po prostu kawałek dobrego filmu.
Źródło: Tanuki-Anime (Link)
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2007-12-26 17:44:48 [Aktualizuj]
Napisano: 02.12.2020 10:55
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse