Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Grandia III [USA-NTSC] [FULLDVD] [PS2] [ALIEN]

Grandia III [USA-NTSC] [FULLDVD] [PS2] [ALIEN] torrent
Dodał: Anonimowy
23.07.2007 09:40
Kategoria: Gry na konsole

Rozmiar: 7.30 GB
Seed'ów: 8
Leecher'ów: 82
Pobrań: 11381

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik

Grandia III

producent: Game Arts
wydawca: Square-Enix
kategoria: cRPG / jRPG


Data Premiery:
Europa (PAL): jeszcze nie ogłoszona
Polska: obecnie brak planów wydania
USA (NTSC): 15 lutego 2006


tryb gry: single player
wymagania wiekowe: 12+

nośnik: 1 DVD
Wykorzystuje:
karta pamięci 8 MB.


Grandia III jest kolejną odsłoną znanej serii, zaliczanej do gatunku cRPG i rozpoczętej w 1997 roku na platformie Sega Saturn. Cykl ów powstał, aby nawiązać rynkową rywalizację o klienta z sagą Final Fantasy, a zatem wśród jego charakterystycznych elementów wyróżniamy m.in. ogromne fantastyczne uniwersum, obszerną warstwę fabularną (sugestywne motywy dramatyczne, subtelne wątki komiczne etc.) i dynamiczny system walki z napotkanymi przeciwnikami.

Bardzo ważną część scenariusza stanowi tzw. legenda o królu przestworzy, pod której silnym wpływem znajduje się główny bohater – mieszkający w wiosce Anfog szesnastoletni chłopak imieniem Yuuki, budujący samolot i chcący pewnego dnia wznieść się nim w powietrze. Młodzieniec przemierza wirtualny świat w towarzystwie rówieśniczki, znanej bliżej jako Alfina. Ponadto istotną rolę spełnia brat dziewczyny, czyli wojowniczy Emelious, a także Alonso i Miranda. Sylwetki wszystkich awanturników zaprojektowano natomiast na modłę charakterystycznego japońskiego stylu manga.

Wspomniany duet pierwszoplanowych postaci ciągle podróżuje (pieszo lub za pomocą rozmaitych środków lokomocji – w tym maszyn latających), odwiedzając po drodze mnóstwo miejscowości o odmiennej kulturze oraz spotykając zarówno wiele przyjaznych osób, jak i hordy oponentów. Bardzo dynamiczna walka z wrogami odbywa się poprzez wybieranie z menu właściwych komend (sprawdzony system Ultimate Action Battle), odpowiadających konkretnym zachowaniom na polu bitwy (np. atakowanie konwencjonalne i używanie potężnej magii) – wymagana jest zatem należyta szybkość i zmysł strategiczny.

POLECAM DOBRY KAWAŁEK KODU :D
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2007-08-10 10:11:48 [Aktualizuj]
Napisano: 15.08.2022 14:56
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse