Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: FinePrint PdfFactory Pro v3.17 [Incl.Keymaker-ZWT][Eng][Alien][WielkiSzu]

FinePrint PdfFactory Pro v3.17 [Incl.Keymaker-ZWT][Eng][Alien][WielkiSzu] torrent
Dodał: Anonimowy
23.07.2007 09:10
Kategoria: Programy dla Windows

Rozmiar: 1.52 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik


FinePrint PdfFactory Pro v3.17

Kategoria: Konwertery i generatory PDF
Producent: FinePrint Software, LLC - Link
Licencja: Pełna
Wielkość: 1 536 kB
System operacyjny: MS Windows 95/98/Me/NT/2000/XP/Vista

Jeden z najlepszych programów umożliwiających generowanie dokumentów w formacie PDF. Pliki PDF mogą być generowane z dowolnego programu posiadającego opcję drukowania. Wersja Pro w stosunku do podstawowej, wzbogacona jest o szereg funkcji przydatnych do zastosowań profesjonalnych. Główną różnicą jest możliwość zabezpieczania hasłem tworzonych dokumentów hasłem przed otwieraniem, kopiowaniem z dokumentu tekstu i grafiki, drukowaniem i edycją. Hasło jest kodowane 128-bitowym algorytmem szyfrującym. Dokumenty mogą być także przejrzyście podzielone dzięki systemowi zakładek. Analogicznie jak podstawowa wersja, pdfFactory Pro umożliwia generowanie plików PDF zawierających hiperłącza (linki) do stron WWW lub adresów e-mail.

Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2017-03-30 12:27:40 [Aktualizuj]
Napisano: 22.01.2022 06:15
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse