Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Tetris.Evolution [XBOX360] [PAL] [DVD9] [PDX] [ENG]

Tetris.Evolution [XBOX360] [PAL] [DVD9] [PDX] [ENG] torrent
Dodał: Anonimowy
23.07.2007 08:56
Kategoria: Gry na konsole

Rozmiar: 6.79 GB
Seed'ów: 1
Leecher'ów: 41
Pobrań: 250

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik


producent: Mass Media
wydawca: THQ Inc.
kategoria: logiczne

Data Premiery:
Europa (PAL): 06 kwietnia 2007
Polska: obecnie brak planów wydania
USA (NTSC): 19 marca 2007

tryb gry: single / multiplayer
tryb multiplayer: Internet | liczba graczy: 1-4
wymagania wiekowe: brak ograniczeń

nośnik: 1 DVD
Wykorzystuje:
Xbox Live.

Gra: Link
Screeny: Link

Opis:
Tetris Evolution to kolejna odsłona kultowej serii gier logicznych, swoimi korzeniami sięgającej 1985 roku. Niniejszy tytuł stanowi ciąg dalszy szeregu wariacji na temat pozycji stworzonej przez rosyjskiego programistę Aleksieja Pażitnowa. Poza elementami standardowymi, znanymi z poprzedniczek, developerzy zaskakują kilkoma nowymi atrakcjami, zawartymi chociażby w trybie multiplayer.

Gwoli przypomnienia, klasyczna wersja Tetrisa polega na odpowiednim układaniu spadających klocków. Korzystając z rotacji poszczególne bloki należy układać tak, aby po zetknięciu z pozostałymi zapełniły cały wiersz na planszy, zwanej Tetrionem. Powoduje to wyeliminowanie danej partii oraz opadnięcie elementów znajdujących się powyżej niej. Rozgrywka trwa do momentu zapełnienia całego obszaru pola. Twórcy tytułu zaimplementowali dwa dodatkowe tryby, dostępne zarówno podczas zabawy w pojedynkę, jak również w jej wersji wieloosobowej. Systemy te umożliwiają m.in. zmianę tempa pojawiania się kolejnych klocków oraz "wymazywanie" z planszy niepożądanych elementów.

Moduł multiplayer daje sposobność do wspólnych potyczek czterech zawodników jednocześnie. Największe novum polega na tym, iż nie są tu wymagane kontakty face to face, gdyż zabawa odbywa się również online poprzez usługę Xbox Live. Istotne jest, że Sztuczna Inteligencja dobiera konkretnych przeciwników według posiadanego przez nich stopnia zaawansowania oraz zajmowanego miejsca w ogólnej klasyfikacji. Uzyskane rezultaty można zamieścić w globalnym rankingu.

Całemu przedsięwzięciu towarzyszy rytmiczna ścieżka dźwiękowa oraz zestaw klipów video w rozdzielczości High Definition, stanowiących tło dla Tetrionu. Ponadto przygotowano rozbudowany wachlarz motywów graficznych, ikonek i skórek. Tak szerokie spektrum dodatków pozwala na modelowanie wyglądu planszy wedle własnych preferencji.

Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2007-07-27 13:26:14 [Aktualizuj]
Napisano: 18.05.2021 15:32
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse