Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Gran Tursimo 4 [PS2] [FULLDVD] [NTSC]

Gran Tursimo 4 [PS2] [FULLDVD] [NTSC] torrent
Dodał: Anonimowy
22.07.2007 18:25
Kategoria: Gry na konsole

Rozmiar: 2.67 GB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [1]
» Obserwuj
» Zgłoś plik


--------------------------------------
GRA NA: PLAYSTATION 2
Gran Tursimo 4
*FULLDVD* *NTSC*
--------------------------------------
Najbardziej utytułowana konsolowa seria wyścigów samochodowych doczeka się niedługo zupełnie nowej odsłony. Odsłony efektownej, wciągającej i dopracowanej w każdym calu. Według słów niektórych - dużo lepszej od konkurencyjnej kobyły gatunku, zwącej się Colin McRae Rally 4. Według wielu - bardziej udanej od oczekiwanego World Rally Championship 3. Według wszystkich - bijącej na głowę dość przeciętne Gran Turismo Concept 2002 Tokyo - Geneva, będące zwykłym rozszerzeniem rewelacyjnego Gran Turismo 3.
--------------------------------------
INFO
--------------------------------------
Do gry jest wymagana przerobiona konsola lub posiadanie Swap Magic 3.6 .
Nie ma zadnego dzialajacego emulatora konsoli PS2 na komputery osobiste, to co jest są to emulatory jeszcze w bardzo wczesne jfazie powstawania i nie spodziewajcie sie emulatora na ktorym bedziecie mogli pograc w pelne wersje z PS2 przed rokiem 2008!
-------------------------------------- 
END
--------------------------------------
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2017-05-17 18:39:19 [Aktualizuj]
Zildijan
Zildijan
Napisano: 2008-09-14 20:54
 
Juz jest 2008 a mi nadal na pcsx'ie nie smiga. 0.5 klatki max w wyscigu.
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse