Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Prince of Persia: Rival Swords [Wii] [ENG] [PAL]

Prince of Persia: Rival Swords [Wii] [ENG] [PAL] torrent
Dodał: Anonimowy
21.07.2007 22:23
Kategoria: Gry na konsole

Rozmiar: 4.14 GB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik


Prince Of Persia Rival Swords [ENG] [PAL]

Platforma:: wii
producent: Ubisoft Studios
wydawca: Ubisoft
kategoria: gry akcji / TPP
zręcznościowe / przygodowa

Data Premiery:
Europa (PAL): 13 kwietnia 2007
Polska: obecnie brak planów wydania
USA (NTSC): 03 kwietnia 2007

tryb gry: single player
wymagania wiekowe: 16+

Screeny: Link

Opis Gry

Prince of Persia: Rival Swords jest pierwszą grą akcji, traktującą o przygodach tytułowego perskiego księcia i przygotowaną z myślą o Wii. Początkowo niniejszy produkt zapowiedziano wyłącznie w kontekście platformy PlayStation Portable, ale później korporacja Ubisoft Entertainment zdecydowała się na stworzenie jeszcze jednej wersji. Za punkt oparcia przyjęto Prince of Persia: The Two Thrones z 2005 roku.

Zatem główny bohater w wyniku działania Piasków Czasu przyczynia się de facto do narodzin Mrocznego Księcia. Mamy więc okazję sterować dwoma zupełnie różnymi postaciami, posiadającymi odmienne charaktery, styl walki, aparycję etc. Poruszamy się rzecz jasna w orientalnym środowisku (konkretnie po obszarze Babilonu), skacząc po dachach, biegając wąskimi uliczkami miejskimi i przemierzając mroczne podziemia. Developerzy wprowadzili ponadto etapy, w trakcie których kierujemy rydwanem i walczymy z przeciwnikami podczas jazdy. Nie brakuje również prostych problemów logicznych, znakomicie wkomponowanych w przygodę.

Dzięki bezprzewodowemu Wii-pilotowi, połączonemu z Nunchukiem, system sterowania w Prince of Persia: Rival Swords ma zaiste niezwykły charakter. Wywijanie ostrzami lub biczem (Daggertail) wymaga więc machania kontrolerem w odpowiedni sposób, natomiast za poruszanie się w przestrzeni odpowiada manipulator analogowy.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2018-09-20 22:55:03 [Aktualizuj]
Napisano: 02.12.2021 22:38
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse