Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Fuzion.Frenzy.2.PAL.XBOX360-DNL [ALIEN]

Fuzion.Frenzy.2.PAL.XBOX360-DNL [ALIEN] torrent
Dodał: Anonimowy
21.07.2007 22:17
Kategoria: Gry na konsole

Rozmiar: 6.13 GB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik


producent: Hudson Soft
wydawca: Microsoft Game Studios
dystrybutor PL: CD Projekt
zobacz: pomoc techniczna dystrybutora
kategoria: zręcznościowe / party game

Data Premiery:
  Europa (PAL): 16 lutego 2007
  Polska: 16 lutego 2007
  USA (NTSC): 30 stycznia 2007

Fuzion Frenzy 2 jest kontynuacją, dobrze przyjętej przez konsumentów, gry z konsoli Xbox pierwszej generacji. Wraz z umieszczeniem sequela na platformie sprzętowej nowej generacji musiała przyjść wyraźna zmiana w oprawie graficznej. Nie ma więc problemu z wyświetlaniem obrazu o jakości HD (720p), aczkolwiek to nie warstwa wizualna stanowi o sile pozycji spod znaku FF.

Najważniejsze są bowiem zręcznościowe mini-gry, z których skomponowana jest cała zabawa. Developerzy przygotowali ponad czterdzieści rozmaitych konkurencji – m.in. zawody operatorów miotaczy płomieni, polowanie na ameby i konkurs koszykarskich wsadów. Wszystko w futurystycznej otoczce, nadającej każdej dyscyplinie wyjątkowy charakter.

W rozgrywce mogą uczestniczyć maksymalnie cztery postaci, z których przynajmniej jedna musi być kontrolowana przez użytkownika. Tryb multiplayer pozwala więc na zabawę w kwartecie, zarówno przy jednej konsoli, jak i za pośrednictwem połączenia internetowego. Można uruchamiać mini-gry pojedynczo lub zorganizować wieloetapowy turniej (jeden z gotowych schematów albo stworzenie własnego układu konkurencji).

Ponadto sieciowy system Xbox Live oferuje komunikację głosową oraz specjalne tabele rankingowe, ukazujące osiągnięcia ludzi z całego globu ziemskiego. Przysłowiową wisienkę na torcie stanowi opcja umieszczania w Fuzion Frenzy 2 własnych podkładów muzycznych.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2017-11-26 07:24:09 [Aktualizuj]
Napisano: 05.12.2021 11:18
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse