Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Macromedia Studio 8 Full Edition.(Flash Dreamweaver Fireworks)+Keygen

Macromedia Studio 8 Full Edition.(Flash Dreamweaver Fireworks)+Keygen torrent
Dodał: Anonimowy
21.07.2007 20:05
Kategoria: Programy dla Windows

Rozmiar: 705.59 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik


Opis
Dreamweaver 8 jest profesjonalnym rozwiązaniem do produkcji zaawansowanych stron i aplikacji internetowych. Od wielu lat jest edytorem należącym do ścisłej czołówki, łączącym wizualizację tworzonego projektu wspierającego technologie ColdFusion, PHP5, ASP, ASP.NET i JSP. Najnowsza wersja wprowadza usprawnienia w pracy nad arkuszami stylów CSS (panel pozwalający na szczegółową kontrolę styli dla danego elementu HTML), daje możliwość podglądu zagnieżdżenia tagów HTML w panelu czy prostego wklejania sformatowanej treści dokumentów Microsoft Word oraz Microsoft Outlook z przekształceniem formatowania w arkusz CSS. Wprowadzono także ulepszenia edytora kodu, rozszerzono możliwość zwijania tagów do postaci jednej linijki zakończonej wielokropkiem, ulepszono możliwości podglądu (Design View) i wiele innych...

Wybrane nowości w wersji 8

    * Usprawnienia w pracy nad arkuszami stylów CSS (panel pozwalający na szczegółową kontrolę styli dla danego elementu HTML)
    * Możliwość podglądu zagnieżdżenia tagów HTML w panelu
    * Ulepszenia edytora kodu (dodano pasek narzędziowy, z którego można m. in. formatować kod)
    * Rozszerzona możliwość zwijania tagów do postaci jednej linijki zakończonej wielokropkiem
    * Możliwość prostego wklejania sformatowanej treści dokumentów Microsoft Word oraz Microsoft Outlook z przekształceniem formatowania w arkusz CSS lub też przywrócenie standardowego wyglądu.
    * Ulepszone możliwości podglądu (Design View)
    * Linie pomocnicze (Guides) reagujące przyciągając do siebie pozycjonowane elementy, gdy zostaną zbliżone na określoną odległość.
    * Ułatwienie pracy nad arkuszami CSS w trybie wizualizacji kodu (wyświetlanie wskazówek podczas najeżdżania kursorem myszy na elementy HTML)
    * Łatwe budowanie stron WWW zintegrowanych z danymi XML
    * Sprawdzanie zgodności z różnymi przeglądarkami
    * Transferowanie plików na serwer w tle (autentykacja i wykorzystanie szyfrowania SSL)
    * Ułatwione integrowanie plików Flash VideoOcena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2018-02-09 03:26:19 [Aktualizuj]
Napisano: 11.04.2021 09:07
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse