Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: [AonE] King of Bandit Jing (AKA Bandit King Jing / Ou Dorobou Jing) [Ep. 01-03 Complete OVA Serie][Good-quality][.avi][WielkiSzu]

[AonE] King of Bandit Jing (AKA Bandit King Jing / Ou Dorobou Jing) [Ep. 01-03 Complete OVA Serie][Good-quality][.avi][WielkiSzu] torrent
Dodał: Anonimowy
21.07.2007 19:29
Kategoria: Anime

Rozmiar: 700.33 MB
Seed'ów: 3
Leecher'ów: 9
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik


King of Bandit Jing in Seventh Heaven

Rodzaj produkcji: seria OAV
Rok wydania: 2004
Czas trwania: 3×27 min
Tytuły alternatywne:
Ou Dorobou Jing in Seventh Heaven
Tytuły powiązane:
King of Bandit Jing
Gatunki: Świat alternatywny, Magia, Przygodowe, Shonen, Supermoce, Złodzieje
AniDB: Link
Napisy: Link

Recenzja:
Seventh Heaven, czyli Siódme Niebo - tą piękną nazwą określane jest najstraszliwsze znane więzienie, gdzie przywozi się wyłącznie najgorszych i najniebezpieczniejszych przestępców. Więzienie, które należałoby raczej nazwać odroczonym wyrokiem śmierci. Tutaj właśnie trafiają Jing i jego przyjaciel - ptak Kir. No dobrze - nie trafiają przez jakiś banalny przypadek - nawet w takim miejscu może znajdować się coś wartego kradzieży. Legendarna Kula Snów, stworzona przez człowieka, który umie krystalizować ludzkie sny - Campariego, jednego z więźniów Seventh Heaven. Czy jednak Jing nie przeliczył się tym razem z siłami? Musi poradzić sobie nie tylko z okrutnymi strażnikami i współwięźniami, ale także wyzwolić się z nieskończonego labiryntu snów, w jakim zamyka go Campari.

Do obejrzenia tej (dziejącej się głównie we śnie) historii, nie jest konieczna znajomość serii telewizyjnej. Punkt wyjścia mamy tu taki sam, jak tam - zostajemy rzuceni w środek przygody, w której tkwią bohaterowie i poznajemy ich, śledząc ich poczynania. Co więcej, tutaj mamy okazję rzucić okiem na przeszłość Jinga i dowiedzieć się wreszcie, od kiedy towarzyszy mu Kir, jak się spotkali i (co najciekawsze) co sprawiło, że Kir jest wykorzystywany jako bardzo niekonwencjonalna broń...

W zasadzie OAV to jeszcze jedna przygoda, która śmiało mogłaby zostać dołączona do serii TV. Muszę jednak przyznać, że wydała mi się oczko słabsza. Nie jestem do końca pewna, czego tu zabrakło. Myślę jednak, że problem polega na tym, że mocną stroną serii był niesamowity świat jak ze snu - a znajdujący się w OAV świat faktycznie senny jest po prostu mniej atrakcyjny. Wiadomo, sen, to i wszystko możliwe. Są w nim sekwencje świetne, jednak w sumie można byłoby chyba ograniczyć czas jego trwania bez specjalnej szkody dla fabuły.

Rzadko się też zdarza, by OAV miała słabszą grafikę niż seria TV. Częściowo jest to wina mniej pomysłowego świata, nie dającego twórcom możliwości popisu, częściowo - marnie wyglądających efektów trójwymiarowych. Nie jest to bardzo rażąca różnica - niemniej warto o tym wiedzieć. Poprawiła się natomiast muzyka, składająca się głównie z mocnych, mało melodyjnych, ale bardzo dynamicznych kompozycji.

Podobnie jak seria TV, jest to przyzwoita propozycja rozrywkowa. Można ją oglądać niezależnie, choć ja polecałabym raczej jako uzupełnienie, względnie wstęp do obejrzenia King of Bandit Jing TV.
Źródło: Tanuki-Anime (Link)

Pozdrawiam
WielkiSzu
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2007-10-25 22:37:07 [Aktualizuj]
Napisano: 25.06.2021 14:24
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse