Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Patrycja Markowska - Nie zatrzyma nikt [2005][Pop][mp3@vbr][WielkiSzu]

Patrycja Markowska - Nie zatrzyma nikt [2005][Pop][mp3@vbr][WielkiSzu] torrent
Dodał: Anonimowy
21.07.2007 12:00
Kategoria: Albumy

Rozmiar: 65.46 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik


Patrycja Markowska - Nie zatrzyma nikt [2005]

Nie zatrzyma nikt to trzeci studyjny album Patrycji Markowskiej, prywatnie córki Grzegorza Markowskiego z Perfectu. Znajdziemy tutaj trzynaście pop-rockowych utworów do których teksty w większości napisała sama artystka, a wśród nich między innymi przebój Cztery ściany, piosenkę Tak o mnie walcz z którą Patrycja startowała w opolskich premierach oraz duet z Grzegorzem Markowskim. Pewnym zaskoczeniem dla wielbicieli artystki może być umieszczenie na płycie nowej interpretacji utworu Źródło Jacka Kaczmarskiego oraz kilku coverów. Całość została wyprodukowana przez Filipa Siejkę i zawiera oprócz dynamicznych utworów również klasyczne rockowe ballady.

Lista utworów:
1. Pożegnanie 
2. Cztery ściany 
3. Gdy zgasna światła 
4. Nie zatrzyma nikt 
5. Ja i wiatr 
6. Źródło 
7. W jej dłoniach 
8. Tak o mnie walcz 
9. Zwykła historia 
10. Goniąc ciebie 
11. Kilka pytań 
12. Coś więcej 
13. Drugi brzeg

Pozdro!
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2018-10-07 13:41:35 [Aktualizuj]
Napisano: 28.02.2021 11:33
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse