Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: PATRICK KOSMOS - Planet News [JT]

PATRICK KOSMOS - Planet News  [JT] torrent
Dodał: Anonimowy
21.07.2007 11:34
Kategoria: Albumy

Rozmiar: 55.99 MB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik


Wykonawca którego dzis chcę Wam przedstawic tworzy muzykę zabarwioną liryką oraz delikatna nutą ambientu.Wspaniałe połaczenie tych dwóch klimatów pokazuje ze mozna komponowac muzykę która potrafi połaczyć miłosników ambientu oraz pasjonatów spokojnych ,delikatnych elektronicznych dzwieków.Ogólnie - muzyka przyjemna,pozbawiona ciezkich ambientowych brzmień ale i nostalgiczna.Polecam !


1.Faith (Part 1-2)
2.Argon
3.Tantra (Part 1-3)
4.Lophophora
5.Mutara Nebula
6.Kobayashi Maru (Part 1-6)


MPC codec


ambient and melodic EM
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2007-08-10 16:26:04 [Aktualizuj]
Napisano: 28.02.2021 11:06
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse