Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Air - Pocket Symphony (2007) [MP3 200kbit VBR] [Indie, Electronic, Lo-fi]

Air - Pocket Symphony (2007) [MP3 200kbit VBR] [Indie, Electronic, Lo-fi] torrent
Dodał: Anonimowy
21.07.2007 11:25
Kategoria: Albumy

Rozmiar: 67.14 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik


Wykonawca : Air
Typ : Album
Gatunek : Indie, Electronic, Lo-fi
Jakość : MP3 VBR 200kbit
Data wydania : 05-03-2007
Okładka : Tak

Link - klip do singla promującego płytę

Opis:
Po albumie "Talkie Walkie" z 2004r. zespół Air prezentuje swoje nowe dzieło. 12 zamieszczonych na nim kompozycji muzycy zarejestrowali w ciągu minionych 18 miesięcy, a wyprodukował je wieloletni współpracownik grupy Nigel Godrich. Gościnnie w nagraniach pojawili się Jarvis Cocker i Neil Hannon (Divine Comedy). Po raz kolejny Air zrealizowali nowatorską wizję, która łączy w sobie wyrazistą nastrojowość z bezpretensjonalną prostotą. W kilku utworach usłyszeć można tradycyjne instrumenty rodem z Dalekiego Wschodu, m. in. koto (nazywane też japońską harfą) oraz szamisen - trzystrunowy instrument przypominający banjo. Album udowadnia, że zespół stale się rozwija i spełnia stawiane mu bardzo wysokie wymagania... Autorem graficznej oprawy dzieła jest współczesny artysta Xavier Veilhan, który podobnie jak muzycy jest zafascynowany zarówno możliwościami nowoczesnych technologii, jak i konwencjonalnymi formami sztuki klasycznej.

Tracklista:
1. Space Maker
2. Once Upon A Time
3. Hell Of A Party
4. Napalm Love
5. Mayfair Song
6. Left Bank
7. Photograph
8. Mer Du Japon
9. Lost Message
10. Somewhere Between Waking & Sleeping
11. Redhead Girl
12. Night Sight
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2018-11-22 09:13:43 [Aktualizuj]
Napisano: 05.03.2021 17:53
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse