Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Avril Lavigne - GirlFriend[2007]-DVD-Quality.Marshel007

Avril Lavigne - GirlFriend[2007]-DVD-Quality.Marshel007 torrent
Dodał: Anonimowy
21.07.2007 11:10
Kategoria: Teledyski/Koncerty

Rozmiar: 115.73 MB
Seed'ów: 14
Leecher'ów: 1
Pobrań: 49065

Kondycja:
 


» Komentarze [1]
» Obserwuj
» Zgłoś plik


Teledysk do kawałka Girlfriend z najnowszej płyty Avril Lavigne. Na szczegółach technicznych się nie znam, więc nie pytajcie ;) Obraz i dźwięk są w znakomitej jakości. Teledysk najlepiej oglądać w Media Player Classic bo w nim doskonale i bez problemów się odtwarza.

Rozdzielczość: 512 x 576
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2007-10-22 13:15:50 [Aktualizuj]

Podobne torrenty

CedricPL
CedricPL
Napisano: 2007-09-03 17:21
 
A jaki format? kiedy wejdziesz we właściwości to pisze..potrzebuję na mp4, bo mogę odtwarzać filmy ale tylko w jednym formacie ;)
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse