Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Major League Baseball 2K7 [PS2] [NTSC] [ENG]

Major League Baseball 2K7 [PS2] [NTSC] [ENG] torrent
Dodał: Anonimowy
20.07.2007 22:10
Kategoria: Gry na konsole

Rozmiar: 2.96 GB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 15
Pobrań: 5783

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik


kategoria: sportowe - baseball
producent: Kush Games
wydawca: 2K Games

Screeny: Link

Major League Baseball 2K7 jest kolejną wirtualną symulacja gry w baseball od firmy 2K Sports. Dzięki licencji, uzyskanej od profesjonalnej amerykańskiej ligi MLB, niniejszy produkt posiada oficjalne nazwy zespołów, graczy i boisk. Wartą odnotowania innowacją jest specjalny system, dostępny podczas rozgrywania sezonu, zwany Inside Edge. Jest to swoista siatka wywiadowcza, dzięki której możemy kupić zebrane przez szpiegów raporty na temat innych zespołów, które zawierają informacje na temat słabych i mocnych stron, tendencji gry, a także poszczególnych zawodników.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2007-12-21 13:13:12 [Aktualizuj]
Napisano: 04.12.2021 09:37
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse