Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: The Legendary Guitar of Jason Becker [DVD] [ALIEN]

The Legendary Guitar of Jason Becker [DVD] [ALIEN] torrent
Dodał: Anonimowy
19.07.2007 22:05
Kategoria: Filmy DVD

Rozmiar: 4.36 GB
Seed'ów: 1
Leecher'ów: 3
Pobrań: 517

Kondycja:
 


» Komentarze [1]
» Obserwuj
» Zgłoś plik


Jason Becker (ur. 22 lipca, 1969 roku w USA) to amerykański neoklasyczny gitarzysta heavy metalowy, wirtuoz i kompozytor. Znany z występów z Martym Friedmanem w grupie muzycznej Cacophony oraz współpracy z Davidem Lee Rothem.

Niestety zachorował na nieuleczalną chorobę zwiotczenia mięśni. Jeden z najlepszych gitarzystów wszechczasów. Niesamowita technika gry na gitarze. Najszybszy "prędkościowo" w grze na gitarze.

Informacja o DVD: Link
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2007-11-09 10:54:56 [Aktualizuj]
deepdx
deepdx
Napisano: 2013-01-13 22:50
 
fgdsgsd
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse