Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Amazing Photo Editor 6.8 [ENG] [Crack]

Amazing Photo Editor 6.8 [ENG] [Crack] torrent
Dodał: first_person
08.07.2007 07:23
Kategoria: Programy dla Windows

Rozmiar: 3.39 MB
Seed'ów: 1
Leecher'ów: 0
Pobrań: 15

Kondycja:
 


» Komentarze [2]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Obsługujący 53 formaty graficzne zapisane w 27 rodzajach rozszerzeń narzędzie edycyjne umożliwiające użytkownikom na dodanie do obrazów cyfrowych 33 potężne i świetnie dopracowane efekty wizualne. Dzięki narzędziu poprawimy ostrość fotografii oraz poziom nasycenia barw, a wbudowane filtry pozwolą na całkowitą przemianę nawet prostych obrazów w prawdziwe arcydzieła graficzne.

http://www.silvereaglesoft.com/
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2008-01-06 13:53:22 [Aktualizuj]
first_person
first_person
Napisano: 2007-07-08 07:48
 
w razie problemu z crackiem daj znać .
first_person
first_person
Napisano: 2007-07-08 07:48
 
w razie problemu z crackiem daj znać .
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse