Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Żywioły- żywioły (mp3@128-192 kb/s) [2006]

Żywioły- żywioły (mp3@128-192 kb/s) [2006] torrent
Dodał: seether83
07.07.2007 20:28
Kategoria: Albumy

Rozmiar: 53.98 MB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 6
Pobrań: 1

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Dziś Żywioły to: Trycjator (gitara, śpiew), Maciej Fert (bas), Marcin Skipiała (bębny).

Jak sami o sobie mówią, grają progresywnie-grandżowo i alternatywnie-rockowo. Teksty piosenek są przejmujące, emocjonalne i bardzo kontrowersyjne. Ich autorem jest charyzmatyczny lider, Trycjator , pochodzący z Krainy Lempu.

Rok 2005 był dla ŻYWIOŁÓW bardzo pracowity - z utworem „Wiatr i deszcz” wystąpili w koncercie Debiuty na Festiwalu w Opolu oraz zakwalifikowali się do finału Trendy na Festiwalu Top Trendy 2005. Ta piękna ballada, jedna z niewielu spokojnych piosenek w ich repertuarze zaistniała wówczas na antenach wielu rozgłośni radiowych. Zespół regularnie grał w klubach, otwierał też kilka koncertów dla wielotysięcznej publiczności jako support zespołu WILKI. Zarówno na tych wielkich koncertach, jak i w klubach, publiczność przyjmuje ostrą muzykę i zakręcone teksty bardzo pozytywnie.

Track Lista :

1-Geje I Lesby
2-Moja Dziewczyna Jest Czarownicą
3-Nie Chcę Udawać
4-Ocean Spokojny
5-She Loves Me
6-Tylko Grać
7-Ty Jesteś Inna
8-Dołuj Się
9-Podzielona Dusza
10-Nawaliłem Się
11-Wszystkie Drogi Prowadzą Do Piekła
12-Wiatr I Deszcz
13-Jestem Tu Ostatni Raz
14-Jesteś
15-Znowu Jestem W Tobie

Czas: 48:07

Seduje jakieś dwa dni, później sobie radzicie sami ;)
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2008-04-12 16:19:31 [Aktualizuj]
Napisano: 13.04.2021 20:48
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse