Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Blazing Angels: Squadrons of WWII [ENG] [RIP]

Blazing Angels: Squadrons of WWII [ENG] [RIP] torrent
Dodał: Demonxx
23.06.2007 19:39
Kategoria: Gry komputerowe

Rozmiar: 865.70 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [2]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Blazing Angels: Squadrons of WWII [ENG] [RIP]


producent: Ubisoft Studios
wydawca: Ubisoft

kategoria: gry akcji / lotnicze / zręcznościowe / strzelanina

Data Premiery:
Świat: 28 marca 2006
Polska: 07 lipca 2006

tryb gry: single / multiplayer
tryb multiplayer: Internet | liczba graczy: 1 - 16
wymagania wiekowe: 12+

nośnik: 1 DVD

Wymagania sprzętowe:
Pentium 4 3 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 256MB (GeForce 4 lub lepsza), 6 GB HDD, Windows XP.

Screeny: http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=4561

Blazing Angels: Squadron of WWII to symulator lotu o wybitnie zręcznościowym charakterze. Początkowo przygotowywany był z myślą o posiadaczach konsol Xbox i Xbox 360, lecz w trakcie produkcji zdecydowano się stworzyć także wersję PC. Gracz wciela się tu w rolę pilota, który wykonuje szereg misji w czasie II Wojny Światowej, poczynając od słynnej Bitwy o Anglię, na bombardowaniu Berlina kończąc.

Do wyboru jest aż 45 myśliwców, najsłynniejszych maszyn II Wojny Światowej, którymi dysponowali Anglicy, Amerykanie, Niemcy i Japończycy. Każdy model został dokładnie odwzorowany, aby jak najwierniej pokrywał się z faktycznie istniejącymi samolotami. Oprócz perspektywy trzeciej osoby, program oferuje również widok z kokpitu. W obu przypadkach na ekranie widzimy celownik, który pomaga lepiej skupić się na celu i uniknąć niepotrzebnej straty amunicji. W walce przydaje się także umieszczony w prawym, górnym rogu radar, określający pozycję maszyn wroga względem naszego samolotu.

Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2019-02-15 20:26:31 [Aktualizuj]
zalewa94
zalewa94
Napisano: 2007-12-09 16:48
 
ee jak to wlaczyc??
KapiMTB
KapiMTB
Napisano: 2008-04-01 19:33
 
Właśnie jak to włączyć.
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse