Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: RADICAL NEWS - RADICAL SOUND SYSTEM [mp3] [128kbps]

RADICAL NEWS - RADICAL SOUND SYSTEM [mp3] [128kbps] torrent
Dodał: matikjaro
20.06.2007 13:13
Kategoria: Albumy

Rozmiar: 48.78 MB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Mirek Malec, założyciel i lider Radical News, działał w latach osiemdziesiątych z punkrockowymi Zielonymi Żabkami (ostatnio okazjonalnie reaktywowanymi), a w dziewięćdziesiątych stał na czele grupy Ga Ga, powstałej w wyniku rozpadu Zielonych Żabek. Radical News z kolei powstali w wyniku reorganizacji zespołu Ga Ga. Pierwszy skład działał w okresie 1995-97, wtedy nagrali dwie sesje: Swobodny przepływ i Radykalne wiadomości. Obie w stylu hardcore punk. Zostały wydane na kasecie. Później nie koncertowali pod tym szyldem, Efektem poszukiwań nowych form wyrazu reinkarnował projekt z tą samą nazwą lecz zupełnie odmiennym obliczu, tak powstała płyta Radical Sound System. Jest to rzecz trudna do sklasyfikowania. Z jednej strony reggae i jakiś ślad punkrockowej energii, a z drugiej strony - pojawiają się echa hip hopu. chcemy docierać do ludzi. Nie ograniczać się... Kiedyś były tylko gitary, teraz można kupić komputery i traktować je jako kolejny instrument. Przekaz słowny jest dla Radical News równie ważny jak sama muzyka. Chcemy, żeby to było do strawienia, choć często opowiadamy o trudnych rzeczach. To się czasem dzieje w trakcie powstawania utworów jest poza nami. My staramy się otwierać... na głos z kosmosu. Średniowieczni muzycy mawiali, że tak naprawdę muzyka zapisana jest gdzieś w sferze niebieskiej, a twórca działa jak medium... [mat. wydawcy]

1. Koleżka
2. Ideał
3. CHŁ.SK.P.Ł
4. 3-Maj
5. Ocean
6. Miłosierdzia!
7. Chłopaki
8. Raj
9. Masto
10. Zacznij Walkę
11. O Śmierci

Po ściągnięciu seeduj! Prawda jest taka, ze nie preferuje takiej muzyki, ale umieszczam dla milosnikow, ktorzy sluchaja wlasnie takiego gatunku :)
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2008-01-06 10:08:14 [Aktualizuj]
Napisano: 12.04.2021 14:05
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse