Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: F1 Canadian Grand Prix 2007 Race [ITV UK] [ENG] [XviD]

F1 Canadian Grand Prix 2007 Race [ITV UK] [ENG] [XviD] torrent
Dodał: spidi398
12.06.2007 13:55
Kategoria: Sport

Rozmiar: 1.27 GB
Seed'ów: 4
Leecher'ów: 5
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
GP Kanady - chaos na torze F1

Lewis Hamilton, prowadząc od startu do mety wygrał 39 Grand Prix Kanady. Było to pierwsze zwycięstwo w karierze młodego Brytyjczyka, a zarazem pierwsza wygrana czarnoskórego zawodnika w F1. Wyścig w Montrealu miał dramatyczny przebieg w wyniku czego podium zwycięzców wyglądało zaskakująco. Obok Lewisa Hamiltona na podium stanęli Nick Heidfeld oraz Alexander Wurz, który w dzisiejszym wyścigu obchodził 10 rocznice debiutu w Formule 1.

Wyścig w Montrealu zawsze należał do najbardziej niebezpiecznych w kalendarzu F1. W tegorocznej Grand Prix Kanady na tor aż czterokrotnie wyjeżdżał samochód bezpieczeństwa, a metę przekroczyło zaledwie 12 kierowców.

Więcej i wyniki: http://www.formula1.pl/F1_news-2083-GP_Kanady-_chaos_na_torze_F1.html

Jest to relacja z niedzielnego wyścigu, w którym niestety Robert Kubica miał poważny wypadek. Z pierwszych doniesień Robert ma złamaną nogę, a po za tym nie wykryto poważniejszych obrażeń. Jest to informacja jeszcze nie potwierdzona, gdyby jednak się potwierdziła oznacza to dla naszego reprezentanta dwa miesiące przerwy od F1.

Z racji tego, że sam jeszcze ściągam nic nie mogę powiedzieć o jakości itd. wiem tylko tyle że jest to jeden plik avi w rozmiarze 1,27GB.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2008-01-09 16:05:50 [Aktualizuj]
Napisano: 09.12.2022 03:44
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse