Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: King of Fighters XI[PAL][PS2-DVD][STRiKE]

King of Fighters XI[PAL][PS2-DVD][STRiKE] torrent
Dodał: marcindmx
12.06.2007 08:49
Kategoria: Gry na konsole

Rozmiar: 2.00 GB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
The King of Fighters XI
producent: SNK
wydawca: Ignition Entertainment
kategoria: zręcznościowe / walki

Data Premiery:
Europa (PAL): 23 czerwca 2007
Polska: obecnie brak planów wydania

tryb gry: single / multiplayer
tryb multiplayer: wspólny ekran | liczba graczy: 1-2
wymagania wiekowe: 12+

nośnik: 1 DVD
Wykorzystuje:
karta pamięci 8 MB.

Oficjalna strona: http://www.ignitionent.com/kofxi/

Opis Gry:

Po kilku odsłonach cyklu w nowej, trójwymiarowej oprawie (m.in. King of Fighters: Maximum Impact) popularna seria bijatyk ze stajni SNK powraca do korzeni – The King of Fighters XI tym razem utrzymano w tradycyjnej konwencji 2D.

Podobnie jak szereg wcześniejszych edycji, tak i „jedenastka” wprowadza do i tak już przebogatej palety bohaterów, kilka zupełnie nowych twarzy. Wśród wcześniej nieznanych wojowników napotykamy między innymi Momoko (wykorzystuje w pojedynkach znajomość stylu capoeira), a także Oswalda (atakuje kartami do gry). Rozczarowani na pewno nie mogą być też fani zapożyczania walczących z innych gier SNK – natrafiamy tu między innymi na Duck Kinga z Fatal Fury, a także Sho Hayate z Savage Reign. Łącznie w grze znajdujemy aż 47 postaci.

Swoich sił możemy spróbować w 5 różnych trybach gry – Arcade Play, Endless, Team Play, Challenge i Practice. Solą gry wciąż oczywiście są walki drużynowe, gdzie naprzeciwko siebie stają trzyosobowe ekipy – tym razem w pojedynkach może się zmierzyć aż 11 grup. Pewnych nowości doczekał się także system walki – wzbogacono go między innymi o trzy zupełnie nowe umiejętności (Quick Shift, Dream Cancel i Saving Shift).

Dla miłośników ręcznie rysowanych, klasycznych bijatyk 2D wielką gratką jest z pewnością oprawa graficzna The King of Fighters XI. Wszelkie tła wykonano z wielką pieczołowitością i nie brak w nich cieszących oko detali. Ponadto, w stosunku do wersji z automatów arcade, pewnych zmian doczekała się ścieżka dźwiękowa gry, którą wzbogacono o 10 zupełnie nowych kawałków.

Game.....:King of Fighters XI Files....:xxx50MB

Origin...:PAL Source...:DVD

Released.:11/06/2007 Format...:RAR

Platform.:PS2 Gametype.:FPS

Publisher:SNK Ripped...:Fighting

Screeny: http://www.tothegame.com/sshotfeat.asp?screen=9535&pic=1
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2017-03-22 13:54:40 [Aktualizuj]
Napisano: 09.12.2022 04:37
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse