Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Tomasz Adamek - Louis Pineda 09.06.2007 [PL] [TVRip] [.avi]

Tomasz Adamek - Louis Pineda 09.06.2007 [PL] [TVRip] [.avi] torrent
Dodał: spidi398
11.06.2007 19:37
Kategoria: Sport

Rozmiar: 225.34 MB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 8
Pobrań: 1921

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
W walce wieczoru o mistrzostwo świata federacji IBO w wadze junior ciężkiej (cruiserweight), Tomasz Adamek znokautował w siódmej rundzie panamskiego pięściarza Luisa Pinedę. Były mistrz świata w wadze półciężkiej w swoim pierwszym pojedynku w nowej kategorii zaprezentował bardzo dobry boks. Po tym zwycięstwie 30-letni Adamek legitymuje się bilansem 32 zwycięstwa (22 KO), 1 porażka.

Organizacja IBO nie należy do czterech najbardziej prestiżowych federacji bokserskich. Najsłynniejszym mistrzem świata IBO jest Ukrainiec Władimir Kliczko (także mistrz IBF).Video Codec: x264
Audio Codec: Lame MP3
Resolution: 640x480
Quality: Very Good
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2007-10-22 09:30:47 [Aktualizuj]
Napisano: 17.05.2021 22:10
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse