Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.

Torrent: FIFA 07 [DVD] + spolszczenie + mega patch

FIFA 07 [DVD] + spolszczenie + mega patch torrent
Dodał: spidi398
09.06.2007 18:34
Kategoria: Gry komputerowe

Rozmiar: 3.04 GB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [2]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
FIFA 07 PL EA Sports

Producent: EA Sports
Wydawca: Electronic Arts

Kategoria: Sportowe / Piłka nożna

Data premiery:
Świat: 29 września 2006
Polska: 29 września 2006

Nośnik: 1 DVD
Komentarz: Polski

Minimalne wymagania sprzętowe:

OS - Windows 2000/XP
Procesor - 1.3 GHz lub szybszy
Pamięć - 256MB RAM
Miejsce HDD - 1.2 GB
Karta graficzna - 64MB
Karta dźwiękowa kompatybilna z DirectX 9.0c

Screeny: http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=4817

OPIS GRY:

FIFA 07 to kolejne wcielenie jednej z najpopularniejszych i najznamienitszych serii symulatorów piłkarskich. Tegoroczna odsłona odznacza się przede wszystkim podniesionym realizmem rozgrywki, szczególnie w zakresie sprawowania kontroli nad zawodnikami. Także miłośnicy szerszych opcji menadżerskich oraz fani prowadzenia rozbudowanych potyczek online znajdą w nowej Fifie wiele ciekawych nowości.

Mechanika programu przeszła poważny lifting, w znaczącym stopniu zmieniając zasady rządzące podaniami oraz grą bez piłki. Włożono bardzo wiele wysiłku, by całkowicie pozbyć się nierealistycznego efektu wzajemnego przenikania się zawodników, za sprawą dopracowanego systemu kolizji. W konsekwencji większą rolę odgrywa teraz siła i masa zawodnika, zaś umiejętność odpowiedniego zastawienia się lub przepchnięcia piłkarza drużyny przeciwnej nierzadko pozwoli wypracować dogodną sytuację i otworzyć drogę do bramki. Rozszerzono także zakres możliwych do wykonania ruchów i zagrań, także bez piłki, wyposażając największe piłkarskie sławy w zestaw firmowych, charakterystycznych dla siebie, zagrań. Poprawiona sztuczna inteligencja zawodników niesterowanych aktualnie przez gracza, również wpływa pozytywnie na komfort grania oraz grywalność rozgrywki. Ponadto, zasadniczym zmianom poddano sposób oddawania strzałów – mamy teraz większą kontrolę nad podkręcaniem piłki (np. korzystając z joypada, lewa gałka odpowiada za zmianę toru lotu piłki), co oczywiście umożliwia zdobywanie bardziej spektakularnych bramek. Poprawka ta dotyczy także stałych fragmentów gry. Zwiększenie potencjału strzeleckiego zawodników musiało zostać zrównoważone przez poprawienie skuteczności bramkarzy – teraz dysponują oni zdecydowanie większą inteligencją oraz szerszą paletą parad bramkarskich. W efekcie strzelanie bramek nie należy już do rzeczy najprostszych i wymaga od gracza opanowania piłkarskiego rzemiosła w znacznym stopniu. W zamian za to jesteśmy świadkami bardziej widowiskowych boiskowych spektakli. Kolejną nowością są rozszerzone algorytmy sterujące zachowaniem się publiczności. Kibice żywiołowo reagują na losy spotkania, szczodrze nagradzając udane zagrania głośnymi śpiewkami i bezlitośnie ganiąc słabą grę gwizdami. Kluczowe w danym momencie postacie zręcznie wychwytuje i ukazuje inteligentna kamera, teraz pracująca znacznie swobodniej i mniej szablonowo.

Dla graczy preferujących nieco spokojniejsze i bardziej intelektualne spojrzenie na piłkę nożną przygotowano rozbudowany tryb pracy trenerskiej. Jako menadżer wybranego zespołu troszczymy się o wystawienie optymalnego składu i dobranie odpowiedniej taktyki na wszystkie mecze sezonu. Odnosząc efektowne zwycięstwa szybko zaskarbiamy sobie zaufanie i poparcie kibiców, jeśli jednak efekty naszej pracy wypadają poniżej oczekiwań, spodziewajmy się zdecydowanych ataków prasy oraz spadku zainteresowania klubem, co negatywnie wpływa nie tylko na naszą karierę, ale i także na powodzenie całej drużyny. Na naszej głowie spoczywa także odpowiedzialność za transfery i pracę z młodzieżą – umiejętne korzystanie z tych możliwości szybko pomoże nam załatać najsłabsze punkty zespołu i doprowadzić nas do wielu zwycięstw. Co więcej, FIFA 07 nie ogranicza użytkowników do dostępnej palety klubów piłkarskich i oferuje nową opcję stworzenia własnej drużyny od podstaw. Jest jednak mało prawdopodobne że zostaniemy do skorzystania z tej atrakcji zmuszeni – twórcy umieścili bowiem w grze niezwykle szeroką gamę drużyn do wyboru (27 lig z dwudziestu krajów, co łącznie daje nam zawrotną liczbę 510 wiernie odwzorowanych drużyn, z prawdziwymi nazwiskami piłkarzy oraz aktualnymi strojami).

Programiści zafundowali graczom małą rewolucję także w warstwie gry multiplayer. Najnowsza FIFA umożliwia graczom wzięcie udziału w interaktywnych, internetowych rozgrywkach, których harmonogram w pełni pokrywa się z rzeczywiście prowadzonymi – system ten nosi nazwę EA SPORTS Interactive Leagues i obejmuje w sumie cztery ligi: angielską Premiership, niemiecką Bundesligę, francuską Ligue 1 oraz meksykańską 1st Division. Wybieramy jedną z dostępnych drużyn i rozgrywamy wszystkie mecze dokładnie w tym samym czasie, co nasza prawdziwa ulubiona ekipa. W ten sposób odpowiadamy za poczynania wybranego klubu przez cały sezon – wymaga to oczywiście dużej wytrwałości, ale splendor i sława, jakie spływają na zdobywcę mistrzowskiego tytułu, są niełatwe do opisania. Zwolennicy gry wieloosobowej w nieco bardziej standardowym wydaniu mogą rozegrać własne mini-puchary, w których bierze udział do ośmiu żywych graczy. Zgodnie z tegoroczną modą EA Sports na integrację produktów oznaczonych cyferkami 07 z serwisami ESPN, także FIFA 07 oferuje swoim użytkownikom stały dostęp do wiadomości ze świata sportu – teraz możemy już bez przerwy grać w naszą ulubioną grę piłkarską, nie martwiąc się, że przegapimy jakieś brzemienne w skutkach wydarzenie sportowe.

Instalacja:
1.Ściągnąć plik.
2.Obraz Zamontować w programie Alkohol 120%, Deamon Tools lub podobny.
3.Wpisać serial.
4.Zainstalować.
5.Skopiować cracka do folderu z grą.
6.Grać!

Dodatkowo dodaje dodatek MPPL07.
Jest to dodatek do gry FIFA 07 w którym została poprawiona Orange Ekstraklasa, dopracowano rozgrywki Pucharu Polski i Ekstraklasy. A to wszystko z aktualnymi na jesień składami, ogromną ilością strojów dla polskich klubów i reprezentacjami, flagami, bandami, piłkami, czy twarzami.

Dodatki które zawiera MPPL07:

* Uaktualniona Orange Ekstraklasa
* Dodana druga liga!
* Aktualne składy na jesień 2006 dla polskich drużyn
* Aktualne składy w europejskich ligach (transfery do stycznia 2007)
* Duża ilość twarzy
* Nowe puchary
* Koszulki domowe i wyjazdowe
* Bluzy bramkarskie
* Stroje alternatywne dla kilku drużyn
* Flagi
* Bandy
* Loga drużyn i lig
* Menusy
* Nowe piłki
* Minikitsy
* Popup Canal+
* Buty
* Łatwy w obsłudze instalator
* I wiele innych...

Instalacja:

Program należy zainstalować do głównego folderu z grą!

Po instalacji należy usunąć folder fifa 07 z moich dokumentów.

I jeszcze update do MPPL07
** Update **
Jest to aktualizacja do dodatku MPPL 07. Ten bardzo dobry patch m.in.: uaktualnia składy do dnia 28.02.2007, poprawia kitsy, zmienia popup, jednak ulepszeń jest wiele więcej!

Każdy posiadacz największego polskiego patcha powinien pobrać owy update, gdyż dzięki temu Wasza FIFA 07 będzie dużo bardziej prawdziwa! Łatkę należy zainstalować na wcześniej wgrany pełny MPPL 07.

** Stadiony **
- Stadion Wisły Kraków
Pojemność: 20 732
- Stadion Korony Kielce
Pojemność: 15 500
(samowolnie wysyłałem sms , by kupić stadion Korony, więc nikomu nie ukradłem tego pliku z dysku)

** Przyśpiewki **
Sound Addon to program, który doda do Waszego MPPL 2007 przyśpiewki kibiców dla takich drużyn, jak:

* Korona Kielce
* Poznań
* Legia Warszawa
* Reprezentacja Polski
* Widzew Łódź
* Wisła Kraków
* Zagłębie Lubin

****** Kolejność Instalacji ******
1) MPPL 07
2) UPDATE MPPL 07
3) STADION KORONY
4) STADION WISłY
5) PRZYśPIEWKI

Nie będę seedować wieczność *nie seeduje w nocy:/*
Hasło do "RAR": pringles
Oprócz tego jest jeszcze opis kilku trików.
To mój pierwszy torrent.
Komentarze mile widziane.
Seedujcie po ściągnięciu.
Seeduje od 12 do 22.
Wszystko działa jak należy sam sprawdzałem.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2022-01-20 03:06:26 [Aktualizuj]


Podobne torrenty

piotr12323
piotr12323
Napisano: 2008-06-24 12:15
 
Jak mam fifa07 zainstalowaną to co mam najpierw i gdzie zainstaloąć(oczywiście po ściągnięciu
LECH2x
LECH2x
Napisano: 2010-10-04 00:14
 
seeduj proszę
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse