Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Native Instruments Traktor DJ Studio 3 - [ISO][DELiRiUM]

Native Instruments Traktor DJ Studio 3 - [ISO][DELiRiUM] torrent
Dodał: jackj77
18.05.2007 10:42
Kategoria: Programy dla Windows

Rozmiar: 201.42 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Producent: Native Instruments

Traktor DJ Studio 3 - nadchodzi prawdziwy hit i zabójca konkurencji !!! Aplikacja przeznaczona jest dla DJ-ów i twórców alternatywnych. Program umożliwiaja miksowanie utworów w formatach MP3, WAV i AIFF oraz miks płyt CD. Produkt składa się z dwóch odtwarzaczy, miksera i zestawu filtrów. Dodatkowo w celu usprawnienia pracy w program wbudowano także przeglądarkę służącą do wyszukiwania i odsłuchiwania plików przed ich załadowaniem do właściwego odtwarzacza.
W najnowszej odsłonie odnajdziemy nowy mikser i masę nowych efektów, zintegrowany dostęp do beatportu i masę nowych funkcji.
Program obsługuje następujące formaty: MP3, WAV, AIFF, Audio-CD, FLAC, Ogg Vorbis, nie-DRM WMA i AAC oraz następujące interfejsy i porty: Core Audioś, Core MIDIś, ASIOś, DirectSoundś

Wymagania Systemowe:
- System operacyjny Windows XP (SP2) lub Mac OS 10.4 (Tiger)
- Procesor IV/Athlon 2GHz lub G4 minimum 1.25 GHz
- 512 MB RAM
- wielokanałowa karta dźwiękowa

Oficjalna Storna:
http://www.nativeinstruments.de/index.php?traktor_us&flash=8
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2019-03-09 15:24:25 [Aktualizuj]
Napisano: 08.08.2022 17:33
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse