Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Serebro - Song[alien]

Serebro - Song[alien] torrent
Dodał: pawel1611
14.05.2007 15:03
Kategoria: Teledyski/Koncerty

Rozmiar: 57.92 MB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 2
Pobrań: 1

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Wykonawca: Serebro
Tytuł: serebro song no.1
Wymiary: 320x240
Czas: 3:00
Jakość: Dobra
Szybkość Transmisji: 128 kb/s
Rozmiar: 57,0 MB
Świeżutki teledysk Serebro.Trio Serebro tworzą mało znane wokalistki. Najbardziej popularną nazwać można Elenę Temnikovą, uczestniczkę drugiej edycji Stars Factory.Muzyka w stylistyce neodance i electropop.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2007-08-02 00:41:33 [Aktualizuj]
Napisano: 26.02.2021 08:41
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse