Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: AutoPilot 6.4.33 PL +keygen

AutoPilot 6.4.33 PL +keygen torrent
Dodał: PepsiBosS
13.05.2007 16:36
Kategoria: Programy

Rozmiar: 167.64 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [2]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
AutoPilot to przyjazny program do nawigacji, który wskaże Ci drogę i za pomocą komunikatów głosowych bezbłędnie doprowadzi do celu. Za jego sprawą zapomnisz o nerwowym wertowaniu map, błądzeniu i stracie czasu. Jest to aplikacja stworzona z myślą o użytkowniku - prosta w obsłudze, funkcjonalna, wyposażona w najlepszą mapę Polski na rynku.

Jak to działa? Nawigacja samochodowa otwiera przed nami możliwości, o których jeszcze kilka lat temu mogliśmy pomarzyć. Obecnie wystarczy urządzenie typu Pocket PC wyposażone w odbiornik GPS i odpowiednie oprogramowanie. Taki zestaw do nawigacji to gwarancja większego bezpieczeństwa i komfortu jazdy, niezależnie od jej kierunku.


A w srodku
-keygen
-instrukcja instalacji
-baza poi z fotoradarami stałymi i przenośnymi
-zaktualizowana mapa polski (2007.01.11)
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-04-17 18:47:22 [Aktualizuj]
lolze1
lolze1
Napisano: 2007-05-14 10:36
 
dziekuje :) pomoge seedowac :-)
lolze1
lolze1
Napisano: 2007-05-14 10:36
 
dziekuje :) pomoge seedowac :-)
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse