Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: SSXonTour FULLUMD [English][ISO6][PSP]

SSXonTour FULLUMD [English][ISO6][PSP] torrent
Dodał: qupak
08.05.2007 22:15
Kategoria: Gry na konsole

Rozmiar: 505.41 MB
Seed'ów: 15
Leecher'ów: 14
Pobrań: 11412

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
SSX On Tour
producent: EA Big
wydawca: Electronic Arts Inc.
dystrybutor PL: Electronic Arts Polska
kategoria: sportowe / snowboard

Data Premiery:
Europa: 25 listopada 2005
Polska: 04 listopada 2005
USA: 11 października 2005

SSX On Tour to kolejna odsłona słynnej serii, traktującej o jeździe na desce snowboardowej. Warto jednocześnie odnotować, iż jest to pierwszy tego typu tytuł, który trafił na przenośnego handhelda firmy Sony. Kieszonkowy On Tour prezentuje bardzo zbliżony poziom wykonania do swoich pełnoprawnych odpowiedników (gra ukazała się również na PS2, Xboxa oraz Gamecube’a), zawiera też jednak szereg dodatkowych atrakcji.

Opisywana produkcja posiada liczne tryby singleplayer oraz multiplayer. Do tych pierwszych z pewnością należy zaliczyć wyjątkowo rozbudowaną karierę. Jeszcze przed rozpoczęciem właściwej zabawy należy utworzyć własnego zawodnika, ustalając szczegóły jego wyglądu oraz wybierając kilka podstawowych współczynników, które w trakcie rozgrywki będą mogły być oczywiście dalej rozwijane. W miarę rozwoju zabawy istnieje możliwość odblokowywania nowych przedmiotów, jak na przykład lepszych desek snowboardowych, czy obiektów bezpośrednio związanych z wyglądem zawodnika. Autorzy gry zadbali również o odpowiednio dużą ilość misji, wyzwań, czy też wyścigów, do których możemy przystępować. W przypadku wygranej można liczyć na różnorakie bonusy. Oprócz kariery istnieje między innymi opcja rozegrania pojedynczych zawodów, bez zagłębiania się w szczegółowe elementy rozgrywki.

Opisywana edycja On Tour zawiera również pełnoprawny multiplayer (Wi-Fi). Na górskim stoku może spotkać się nawet czterech wirtualnych zawodników. Do wyboru są zarówno klasyczne wyścigi, jak i tryby oparte na wykonywaniu efektownych trików. Podobnie jak w przypadku pozostałych wersji SSX On Tour, zawody rozgrywają się na ogromnym stoku górskim, na którym wyznaczono kilkadziesiąt różnorodnych odcinków. Większość tras zaczerpnięto jednak z poprzedniej części serii, czyli SSX 3.

Sterowanie zawodnikiem dopasowane zostało do znajdujących się na konsolce przycisków. Autorzy zadbali przede wszystkim o to, aby wykonywanie bardziej skomplikowanych kombinacji (szczególnie trików) przebiegało bez poważniejszych problemów. Oprawa wizualna gry prezentuje wysoki poziom wykonania. Tyczy się to zarówno samych zawodników, jak i szczegółowo ukazanego otoczenia. W trakcie zabawy można również zaobserwować liczne efekty świetlne. Na oprawę dźwiękową On Tour składa się przede wszystkim rozbudowany soundtrack. W sumie przygotowano ponad 40 utworów takich zespołów jak Motorhead, Iron Maiden, Diplo, Bloc Party, czy The Perceptionists.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2007-09-20 21:26:54 [Aktualizuj]
Napisano: 08.08.2022 18:46
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse