Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: [PSP]Infected [English][UMDFULL.ISO]

[PSP]Infected [English][UMDFULL.ISO] torrent
Dodał: qupak
07.05.2007 17:54
Kategoria: Gry na konsole

Rozmiar: 778.40 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Infected
producent: Planet Moon Studios
wydawca: Majesco
kategoria: gry akcji / TPP

Data Premiery:
Europa: 29 września 2006
Polska: obecnie brak planów wydania
USA: 15 listopada 2005

tryb gry: single / multiplayer
tryb multiplayer: Wi-Fi | liczba graczy: 1-4
wymagania wiekowe: 16+

Infected to wyjątkowo dynamiczna i zarazem nadzwyczaj brutalna gra akcji. Tytuł ten pod wieloma względami przypomina kinowy horror 28 dni później. Podstawowa różnica polega na tym, iż opisywana pozycja koncentruje naszą uwagę na bezpośrednich pojedynkach z zakażonymi ludźmi. Za produkcję omawianej gry odpowiedzialne jest znane i cenione na całym świecie studio developerskie Planet Moon, które w przeszłości opracowało takie hity jak Armed & Dangerous czy Giants: Obywatel Kabuto. Opisywana zręcznościówka stworzona została wyłącznie z myślą o przenośnej konsoli firmy Sony.

Akcja omawianej gry osadzona została w Nowym Jorku. Aktualnie mają miejsce Święta Bożego Narodzenia, mieszkańcy ogromnej metropolii nie mają okazji jednak do tego, aby je obchodzić. Na ulicach Nowego Jorku wybucha ogromna epidemia, w wyniku której kolejne osoby zaczynają podlegać przerażającym mutacjom. Bohaterem gry jest jeden z nowojorskich funkcjonariuszy policji – niejaki Stevens. Mężczyzna zostaje wystawiony na działanie wirusa. Co ciekawe, pomimo mutacji nie traci kontroli nad swoim ciałem. Stevens, z pomocą pewnego naukowca, postanawia to wykorzystać, tak aby móc rozprawić się z szalejącymi po mieście potworami. Jak można się łatwo domyślić, w trakcie właściwej zabawy główny wątek zdecydowanie schodzi na dalszy plan. Właściwa zabawa koncentruje się bowiem na sprawnej eliminacji wrogo nastawionych kreatur.

Przygotowana przez producentów kampania singleplayer składa się z serii niezbyt rozbudowanych misji. Stevens stacza efektowne pojedynki ze zmutowanymi stworami, korzystając przy tym z jednej z kilkunastu dostępnych giwer. Oprócz tradycyjnych karabinów, pistoletów, czy shotgunów zadbano również o bardziej nietypowe narzędzia zagłady – różnoraką broń białą, a nawet piłę łańcuchową. Stevens może także organizować naloty powietrzne, co jest szczególnie przydatne w sytuacji konieczności wyeliminowania większej grupy potworów. Gra wypełniona jest czarnym humorem, co szczególnie widać na przykładzie niektórych scenek przerywnikowych z udziałem ocalałych mieszkańców miasta. Infected posiada rozbudowany multiplayer dla czterech osób. Autorzy gry zadbali o bogaty wachlarz trybów zabawy, wśród których nie zabrakło klasycznego Deathmatcha. Warto jednocześnie dodać, iż zwycięzca w ramach nagrody otrzymuje możliwość „zainfekowania” konsol pozostałych graczy swoim avatarem. Osoba ta otrzymuje również punkty, które są podliczane w ogólnym rankingu najlepszych postaci. Oprawa wizualna Infected prezentuje dość przeciętny poziom wykonania. Toczone na ekranie konsolki pojedynki są wyjątkowo krwawe.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2017-09-28 21:00:45 [Aktualizuj]
Napisano: 29.05.2022 02:13
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse