Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Tajna broń - Broken Arrow * 1996 * [DVDRip. XviD - ROSiE]

Tajna broń - Broken Arrow * 1996 * [DVDRip. XviD - ROSiE] torrent
Dodał: rufio
06.05.2007 12:07
Kategoria: Filmy DivX/XviD

Rozmiar: 798.92 MB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 633

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
produkcja: USA gatunek: Sensacyjny , Thriller , Akcja
data premiery: 1996-02-09 (Świat)
reżyseria John Woo
scenariusz Graham Yost
zdjęcia Peter Levy
muzyka Hans Zimmer , Harry Gregson-Williams
czas trwania: 104

John Travolta i Christian Slater występują w jednym z najbardziej dynamicznych i trzymających w napięciu filmów akcji ostatnich lat, w reżyserii Johna Woo.
Podczas tajnej misji, na pokładzie B2 z ładunkiem głowic nuklearnych, pilot Vic Deakins (Travolta) zdradziecko atakuje swego wiloletniego partnera Rileya Halea (Slater). W wyniku zaciekłej walki, system nawigacyjny samolotu ulega uszkodzeniu, a Hale katapultuje się w ostatniej chwili. Ekipa badająca szczątki samolotu nie odnajduje ani głowic, ani ciała Deakinsa. Hale, w przekonaniu, że jego partner żyje i jest mózgiem całej operacji przekazania terrorystom śmiercionośnej broni, tropi go porzez pustynne tereny stanu Utah.
Niezwykłe efekty specjalne, niespodziewane zwroty akcji, nieustanne napięcie sprawiają, że to nie pozbawione swoistego humoru, pasjonujące widowisko przykuje cię do fotela od początku, aż do samego końca.

obsada
Christian Slater :Riley Hale
John Travolta :Vic Deakins
Samantha Mathis :Terry Carmichael
Delroy Lindo :Pułkownik Max Wilkins
Frank Whaley :Giles Prentice
Bob Gunton :Pritchett
Howie Long :Kelly
Vondie Curtis-Hall :Sam Rhodes
Vyto Ruginis :Johnson
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2008-04-20 22:09:26 [Aktualizuj]
Napisano: 09.05.2021 09:19
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse