Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Wściekłość - Wilderness * 2006 * [DVDRip. XviD]

Wściekłość - Wilderness * 2006 * [DVDRip. XviD] torrent
Dodał: rufio
06.05.2007 11:59
Kategoria: Filmy DivX/XviD

Rozmiar: 698.46 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
produkcja: Wielka Brytania gatunek: Thriller
data premiery: 2006-03-19 (Świat)
reżyseria Michael J. Bassett
scenariusz Dario Poloni
zdjęcia Peter Robertson
czas trwania: 93

W więziennej celi dochodzi do tragedii: notorycznie prześladowany i upokarzany przez innych więźniów młody David nie wytrzymuje tego psychicznie i popełnia samobójstwo. Władze wiezienia są wsciekle. Grupa młodocianych przestępców pod opieka strażnika zostaje wysłana w celach resocjalizacyjnych na bezludną wyspę. Kiedy przybywają na miejsce okazuje się, że nie są sami: na wyspie znajduje się podobna żeńska grupa, a także zamieszkuje ją bezdomny, z którym szybko dochodzi do bardzo poważnej bijatyki. Wkrótce ktoś zaczyna polować na chłopaków przy użyciu naprawdę niekonwencjonalnych metod: zaczyna się terror i szukanie mordercy. Ale kto nim jest? Czy mordercą jest może ktoś z więźniów? Czy ma to jakiś związek ze śmiercią Davida? A może to towarzysze bezdomnego szukają zemsty?

obsada
Richie Campell :Jethro
Lenora Crichlow :Mandy
Adam Deacon :Blue
Karly Greene :Jo
Toby Kebbell :Callum
Ben McKay :Lindsay
Anthony McKenna :Więzień
Luke Neal :Lewis
Sean Pertwee :Jed
Alex Reid :Louise

Info:
Codec: XviD
Audio: English MP3 VBR
Subtitles: none
Format: AVI
Size: 698Mb
Ripped by gkline
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2019-02-19 11:59:54 [Aktualizuj]
Napisano: 09.05.2021 09:47
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse