Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Tokyo Xtreme Racer Drift 2 [PS2][DVD][NTSC][ENG][EMiNENT]

Tokyo Xtreme Racer Drift 2 [PS2][DVD][NTSC][ENG][EMiNENT] torrent
Dodał: marcindmx
04.05.2007 20:18
Kategoria: Gry na konsole

Rozmiar: 3.34 GB
Seed'ów: 1
Leecher'ów: 2
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Tokyo Xtreme Racer DRIFT 2

kategoria: wyścigi - samochodowe

producent: Genki
wydawca: Crave Entertainment
data wydania Europa (PAL): jeszcze nie ogłoszona
data wydania USA (NTSC): 17 kwietnia 2007


tryb gry: single / multiplayer
tryb multiplayer: split screen | liczba graczy: 1-2
wymagania wiekowe: brak ograniczeń

Opis Gry

Tokyo Xtreme Racer DRIFT 2 to kolejna część dość rozbudowanego cyklu wyścigów samochodowych i bezpośrednie rozwinięcie pomysłów, zaprezentowanych w pierwszej odsłonie mini-serii TXR DRIFT. Ponownie mamy więc okazję pojeździć sporą ilością wozów z rozmaitych stajni, rozwijając na prostych niebotyczne prędkości, paląc ogumienie na ostrych zakrętach etc.

Developerzy przygotowali dla nas blisko dwieście zróżnicowanych czterokołowców, stanowiących wierne odwzorowania prawdziwych maszyn (lista marek obejmuje m.in. Subaru, Nissana i Toyotę). Ścigać się możemy zarówno na trasach zamkniętych, jak i otwartych – wśród dostępnych lokacji (głównie japońskie obszary górskie) są nie tylko miejsca pokryte gładkim asfaltem, ale także typowo rajdowe odcinki z nawierzchnią szutrową. Zadbano nawet o zmienne warunki pogodowe, znacząco wpływające chociażby na przyczepność i widoczność.

Każdy z dostępnych samochodów podatny jest na tuning wizualny i mechaniczny. Ten ostatni determinuje oczywiście osiągi danego wozu, aczkolwiek wymagana jest pewna wiedza w temacie – tylko dzięki niej jesteśmy w stanie należycie dopasować maszynę do konkretnego wyścigu, własnych umiejętności etc. Zarówno zakupu nowych aut, jak i ich tuningu dokonujemy dzięki pieniądzom, zarabianym w wyścigach. Tryb single player znakomicie uzupełnia opcja zabawy dwuosobowej, funkcjonująca w oparciu o podzielony ekran.


RLS Info:

Title: Tokyo Xtreme Racer Drift 2
Released: 04/21/07
Platform: PS2
Source: DVD
Region: NTSC
Files: **x50mb
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2008-12-15 15:00:14 [Aktualizuj]
Napisano: 26.05.2022 18:55
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse