Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: 10 Things I Hate About You DVDrip [ALIEN]

10 Things I Hate About You DVDrip [ALIEN] torrent
Dodał: Borowik96
04.05.2007 09:00
Kategoria: Filmy DivX/XviD

Rozmiar: 805.61 MB
Seed'ów: 28
Leecher'ów: 44
Pobrań: 23091

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Premiera: KINO - 02.7.1999
Dystrybutor: KINO - Syrena

Obsada »

Heath Ledger - Patrick Verona
Julia Stiles - Katarina Startford
Joseph Gordon-Levitt - Cameron James
Larisa Oleynik - Bianca Startford
David Krumholtz - Michael Eckman


Komedia dla młodzieży, uwspółcześniona ekranizacja "Poskromienia złośnicy". Rozwiedziony ojciec narzuca swym nastoletnim córkom surowe reguły. W myśl jednej z nich młodsza córka może rozglądać się za chłopakiem dopiero wtedy, gdy jej starsza siostra pozna swojego. Problem w tym, że o ile młodsza z sióstr jest pełna uroku i cieszy się popularnością wśród rówieśników, o tyle starsza uchodzi powszechnie za niepospolitą złośnicę...

Torrent wstawiony na porośbe użytkownika Bachus
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2007-09-29 19:27:45 [Aktualizuj]
Napisano: 09.05.2021 10:17
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse