Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Bust - A - Move Bash! [ENG] [PAL] [DVD]

Bust - A - Move Bash! [ENG] [PAL] [DVD] torrent
Dodał: ralphii
01.05.2007 22:59
Kategoria: Gry na konsole

Rozmiar: 4.14 GB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Bust - A - Move Bash! [ENG] [PAL] [DVD]

producent: Happy Happenings
wydawca: Majesco
kategoria: logiczne

Data Premiery:
Europa (PAL): jeszcze nie ogłoszona
Polska: obecnie brak planów wydania
USA (NTSC): 27 marca 2007

tryb gry: single / multiplayer
tryb multiplayer: wspólny ekran | liczba graczy: 1-8
wymagania wiekowe: brak ograniczeń

Screeny: http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=5329

Opis:

Bust-A-Move Bash! to kolejna odsłona gry logiczno-zręcznościowej od Taito, pochodząca z klasycznej serii. Developerzy postanowili wykorzystać rewolucyjne rozwiązanie sterowania konsoli ze stajni Nintendo i udostępnili niniejszą pozycję posiadaczom Wii (mniej wprawieni użytkownicy korzystają z klasycznego kontrolera dla owej platformy). Pomimo wprowadzenia kilku znaczących zmian, podstawowe zasady niczym nie zmieniły się w stosunku do poprzedniczek. Znaczące novum stanowią m.in. dwie opcje: nadająca prędkość rozgrywce oraz ułatwiająca łączenie bąbelków nawet przy nieaktywnym namierzaniu.

Posługując się specjalną wyrzutnią, wystrzeliwuje się kuleczki w wielu kolorach tak, aby zetknęły się z minimum dwiema innymi o tej samej barwie. Powoduje to eliminację trafionych mydlanych baniek. Warto pamiętać, że punkt zaczepienia baloników stanowi sufit – części nie mające z nim połączenia spadają. Oznacza to, że namierzając wyżej położoną partię, można pozbyć się przy okazji znajdujących się pod nią kolorów. Niestety co jakiś czas przybywa elementów wymagających redukcji – chwilę nadejścia tego momentu poprzedza kilka wstrząsów. Sukcesywne zaliczanie konkretnych etapów gry pozawala na obejrzenie artworków.

Zaimplementowano cztery sposoby na ekscytujące spędzenie wolnego czasu. Klasyczny tryb Puzzle zawiera ponad pięćset leveli, różniących się poziomem trudności. Sprawdzić można swoje umiejętności strzelając do upadłego na jednej z plansz. Niewystępujący na wcześniejszych platformach moduł Shooting oferuje podjęcie szaleńczego ataku na bąbelki. Miłośnicy zabaw wieloosobowych również nie mają powodów narzekania na brak rozrywki. Autorzy przygotowali opcję, pozwalająca na wspólną uciechę nawet czterech zawodników jednocześnie. Użytkownicy wcielają się w dobrze znanych bohaterów, Buba i Boba, jak również w sześć innych postaci, stworzonych na potrzeby gry.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-08-24 20:10:24 [Aktualizuj]

Podobne torrenty

Kategoria Nazwa Rozmiar Seederów Leecherów Pobrań
Gry na konsole Bust-A-Move Ghost [MULTi5][PAL][ENG] 49.38 MB (?) (?) (?)
Inne [SubDESU-H] Bust to Bust 02 [FBC1B550].mkv 239.01 MB 0 0 0
Inne [SubDESU-H] Bust to Bust 01 [CD578C18].mkv 257.71 MB 0 0 0
Gry komputerowe Bust a move 4 [ENG] 43.40 MB 2 1 171
Erotyka Bignaturals - Bust a move [.wmv] 441.00 MB (?) (?) (?)
Napisano: 12.08.2022 02:32
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse