Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Mandriva Spring 2007 PowerPack

Mandriva Spring 2007 PowerPack torrent
Dodał: rufio
30.04.2007 19:32
Kategoria: Linux

Rozmiar: 4.29 GB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Mandriva Linux 2007.1 Spring jest najświeższą, najbardziej aktualną edycją, zawierającą najnowsze technologie i wspierającą najszerszy zakres konfiguracji sprzętowych. Zapewnia użytkownikom stabilność działania oraz wysoką kompatybilność sprzętu.

Bardziej wydajna:
Zarządzanie infrastrukturą IT, przez uruchamianie wirtualnych systemów Linux i Windows. równocześnie na jednym komputerze z systemem Mandriva Linux. Technologie "pełnej wirtualizacji", które zintegrowaliśmy, pozwalają na uruchomienie niemodyfikowanego systemu wraz z zainstalowanym w nim oprogramowaniem w specjalnym środowisku, na twoim aktualnym systemie. Jest kilka sposobów na wykonanie takiej czynności, a Mandriva ma je wszystkie. Wybierz swoją technologię:

* Virtual Box
* VmWare
* QtEmu

Virtual Box
Innowacyjna:
Zadziwiające! Metisse bazuje na systemie X Window, zaprojektowanym, by umożliwić dostęp do innowacyjnych funkcji, które zwiększają i ulepszają użyteczność komputera. To więcej niż pulpit 3D, to następny krok. Musisz to zobaczyć, żeby w to uwierzyć. Jeśli męczy Cię przewijanie, klikanie wiele razy, przełączanie od strony do strony, Metisse uprości to i sprawi, że używanie komputera będzie łatwiejsze. Jeśli nie lubisz znanych pulpitów typu 3D, z efektem "sześcianu" i innymi ulepszeniami, Metisse da Ci innowacyjny sposób na zarządzanie oknami, co zwiększy efektywność Twojej pracy. Została ona zaprojektowana przez projekt In Situ, składający się z wielu francuskich badaczy. Kiedy raz jej wypróbujesz, nie będziesz chciał bez niej żyć. Możesz zobaczyć kilka zrzutów ekranu z Metisse, aby dowiedzieć się, co ona oferuje. Oczywiście, jeśli wolisz Beryla lub Compiza, możesz je także mieć.

Pulpit Metisse
Łatwiejsza w obsłudze:
Aplikacje Google w środowisku Linux.
Google Picasa jest idealnym narzędziem do zarządzania zdjęciami. Posiada opcje importu i trasowania. Oferuje także kilka podstawowych opcji edycji zdjęć, takich jak poprawienie kolorów czy redukcja efektu czerwonych oczu. Pozwala także na wykonywanie pokazu slajdów, drukowanie, itp.

Google Earth łączy w sobie wydajność wyszukiwarki Google ze zdjęciami satelitarnymi, mapami, terenami i budynkami 3D, co pozwala Ci na szybki i łatwy dostęp do informacji o geografii świata.

Google Earth
Bardziej intuicyjna:
Pozostań w kontakcie! Dzwoń do rodziny i przyjaciół na całym świecie bardzo tanio, dzięki Wengo. Używaj komputera zamiast telefonu dzwoń do każdego, kto posiada takie samo oprogramowanie. A jeśli ktoś nie posiada komputera, możesz zadzwonić bezpośrednio na jego telefon. Podobny do Skype, Wengo także jest dostawcą technologii VOIP i, dodatkowo, nie ma problemów z bezpieczeństwem oraz jest o 50% tańszy niż jego konkurenci.

Wengo Phone
Bardziej przyjazna dla użytkownika:
Łatwa instalacja: RPMDrake pokazuje Ci, co jest zainstalowane, co możesz zainstalować, co poleca Mandriva, jakie aktualizacje są dostępne i wiele więcej.

Łatwe łączenie przez wifi: Dzięki obsłudze różnego sprzętu i prostemu narzędziu konfigurującemu sieć - drakconnect, możesz korzystać z prawie wszystkich form komunikacji (GPRS, LAN, wifi, DSL, 3G), aby pozostać w kontakcie z przyjaciółmi. Ponadto, gdziekolwiek jesteś, możesz połączyć się przez wifi, nie będąc użytkownikiem root.

Najbardziej aktualna:
Mandriva Linux 2007.1 Spring daje ci dostęp do wszystkich najnowszych aplikacji open source:

* X.org 7.2
* KDE 3.5.6
* Gnome 2.18
* OpenOffice.org 2.1
* Mozilla Firefox 2.0
* Mozilla Thunderbird 2.0
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2017-11-02 20:29:36 [Aktualizuj]
Napisano: 24.02.2021 21:16
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse